Kategorijos
naujienos

6 dalykai, kuriuos vyrai mėgsta moteryje, ir tai ne apie išvaizdą

Ar manote, kad vyrus sužavėjo tik jų išvaizda? Visai ne.

Jei norite rimtų santykių, tuomet išvaizda nevaidina pagrindinio vaidmens.

Štai 6 dalykai, kurie iš tikrųjų patinka moterims, vyrams:

1. Pasitikėjimas savimi.

Vyrai nemėgsta moterų, kurių vienintelis gyvenimo tikslas yra įtikti vyrui. Tai nepatraukli savybė.

Būti gera moterimi yra vienas dalykas, o visai kas kita – neturėti jokio kito gyvenimo tikslo, išskyrus romantiškus santykius.

Būti savimi nereiškia didžiuotis ar šypsotis. Tai reiškia, kad turite kontroliuoti savo gyvenimą, pasitikėti tuo, ką darote ir kas esate. Tai reiškia, kad negalima leisti, kad kitų nuomonė darytų įtaką jūsų savivertei.

Nėra nieko geriau už savimi pasitikinčią moterį, kuri spinduliuoja pozityvumu, tačiau tuo pat metu yra kukli ir nereikia niekam įvertinti. Jai yra visiškai patogu, kas ji yra, tačiau ji vertina vyrą, kuris gali ją padaryti dar laimingesniu.

2. Moteriškumas.

Vyrams nepatinka moterys, kurios apsimeta silpnomis ir bejėgėmis, bando užkariauti vyrą. Tai galima tik naudoti ir pamiršti.

Būkite moteriška, bet ne apsimeskite tuo, kas nesate. Vyrams patinka tie, dėl kurių reikia pasistengti, nes tai daro įtaką jų savivertei.

Esi moteris, kuri gali pasirūpinti savimi, tačiau nepamiršk leisti vyrui tavęs užkariauti. Jis neturėtų galvoti, kad jums viskam reikalingas jo pritarimas, tačiau jis nori jaustis reikalingas.

3. Intelektas.

Nemanykite, kad vyrams patinka kvaili! Tik tokie kvaili vaikinai kaip šis. Nes tik tikras vyras gali įvertinti protingą moterį ir nebijoti jos proto.

Moteriškas protas įsijungia. Tačiau vyrams nepatinka moteris, kuri jiems skaito paskaitas ar priešinasi. Jiems nepatinka moterys, kurios save laiko protingesnėmis už visas. Tai atstumia.

4. Nepriklausomybė.

Egzistuoja stereotipas, kad nepriklausomai moteriai vyro nereikia, kad ją sunku mylėti ir sunku suprasti. Bet taip nėra.

Tik tikras vyras gali įvertinti moters nepriklausomybę, neleisdamas tam įžeisti savo ego. Tik vertas vyras be kompleksų paskatins jus daryti tai, ko norite.

Žinoma, jis nori jaustis geidžiamas ir reikalingas, tačiau tai nereiškia, kad jis nori, jog atsisakytum savo laisvės ir nepriklausomybės.

5. Paprastumas.

Tai yra pagrindinis dalykas: būti nepaliestam, susieti su viskuo paprasčiau ir su savimi, įskaitant, nepriimti visko per daug rimtai. Vyrai vertina moterį, kuri gali juoktis iš bet kurios situacijos. Jai nesvarbu, ką galvoja kiti.

Vyras nori merginos sau, kurią jis galėtų priimti į pasimatymą, su kuriuo būtų galima linksmintis, kalbėtis, juoktis. Tiesiog būk savimi. Taigi kas, jei jūs galite pasakyti ką nors kvaila – svarbiausia yra mokėti iš to juoktis!

6. Teigiamas ir humoro jausmas.

Kai vyras mato malonią moters širdį, jis daug labiau linkęs įsimylėti, nei atrodo. Neigiamas požiūris, žvilgsnis į visus iš viršaus nėra patrauklus.

Moterys, turinčios gerą humoro jausmą, paprastai yra už konkurencijos ribų. Pirmiausia todėl, kad geras humoro jausmas yra retenybė. Antra, sąmojinga moteris visada privers vyrą šypsotis ir jį nudžiugins.

O kokias savybes vertinate savyje?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *