Kategorijos
naujienos

Zodiako ženklai, kurie nemoka išsiskirti, vėl grįžta pas savo mylimąjį

Ankstesni santykiai turėtų likti praeityje. Dauguma žmonių taip mano, psichologai jiems pritaria. Žinoma, kartais „buvę“ ir toliau bendrauja ir net lieka draugais. Tačiau yra trys Zodiako ženklai, kurie dažnai grįžta pas buvusius meilužius, bandydami vėl „pažaisti“ jų romaną ir tikėdamiesi, kad jie ištaisys savo klaidas, o „šį kartą“ nesiskirs. Astropsichologė Tasha Igoshina įvardijo tris iš šių zodiako atstovų.

Vėžys

Jautrūs ir romantiški Vėžiai nuolat pasiduoda nostalgijai ir maloniems prisiminimams. Jie labai sunkiai ir ilgai išgyvena bet kokį išsiskyrimą. Šio Zodiako ženklo atstovams žodis „buvęs“ neegzistuoja, ir tai gerokai trukdo jiems užmegzti naujus santykius. Priešingai, jie laukia tinkamo momento, kad susitartų su buvusiu mylimuoju ir pradėtų viską iš naujo.

Vienatvės jausmas yra nepakeliamas tiek vyrams, tiek moterims – jie skubiai siekia kažkuo užpildyti emocinį vakuumą. Tikėdami, kad naujuose santykiuose jie neturi šansų laimės, Vėžiai skuba grįžti prie senų. Jiems atrodo, kad daug lengviau ir greičiau atkurti seną, nei pradėti naują, ir jie net nebando užmegzti santykių su kitais žmonėmis.

Vėžio moterys net nesirūpina išsiskyrimu rimtai – jos tik laukia buvusio sugrįžimo ir mielai priima jas savo namuose, tarsi nebūtų išsiskyrimo. Tokiu atveju jie savo blogį vertina labiau nei kito žmogaus gėrį. Vėžiu sergantys vyrai taip pat negali ilgai pamiršti kelio pas savo buvusįjį, būdami tikri, kad ji vis dar yra jo nuosavybė, ir jie gali ateiti pas ją bet kuriuo paros metu. Jei buvusi mylimoji neleidžia jai įeiti į jos slenkstį ir į jos gyvenimą, Vėžys „spaudžia gailestį“ ir vėl ir vėl susigriebia.

Žuvys

Antrąją vietą viršuje užima Žuvys, kurios išsiskyrimą laiko laikinu atokvėpiu, poilsiu viena nuo kitos. Ženklo atstovai yra tikri: jų partneris turi suprasti ir atleisti jų išvykimą ir, žinoma, priimti juos atgal.

Norėdamos grįžti, Žuvys įrodo, kad yra geriausios ir jų niekas negali pakeisti. Jie grąžina pasitikėjimą savo požiūriu, meile ir švelnumu. Būtent šio ženklo jausmingumas ilgą laiką laiko buvusius meilužius šalia jo, o Žuvys tai žino ir naudoja kaip derybų lustą santykiuose.

Žuvys yra emociškai susijusios su savo partneriais ir tikrai kenčia dėl kiekvieno išsiskyrimo. Šis žmogus ypač stengsis grįžti prie ankstesnių santykių, kai turės vaikų. Jie niekada nepamirš savo šeimos ir visais įmanomais ir neįmanomais būdais stengsis ją grąžinti, net jei turės ką nors kitą.

Mergelė

Mergelės atrodo pragmatiškos ir šaltos, tačiau jų viduje tvyro emocijos, kompleksai ir įtarumas. Šie išrankūs žmonės nuolatos ieško naujo, tobulo partnerio. Tačiau jie naudojasi menkiausia proga grįžti prie buvusių santykių, ir kai tik juos „buvusieji“ paragino – jie yra ten, čia pat.

Mergelėms svarbi pažįstama aplinka, tie žmonės, kuriuos jie pažįsta ir kuriais pasitiki. Tai, žinoma, yra buvę. Ir tada jie net nebesitiki naujos meilės.

Belieka tik užjausti naujus šių Zodiako ženklų mylėtojus, nes jiems teks kovoti, kad antrosios pusės pamirštų praeitį ir liktų su jais amžinai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *