Kategorijos
naujienos

Aktorė įsivaikino berniuką, kuris gyveno sąvartyne: – „Jis išmokė mane būti dėkingesne už gyvenimą“

Brazilų aktorė ir televizijos laidų vedėja Carol Nakamura įsivaikino devynerių metų berniuką, kuris amžiams pakeitė jos gyvenimą. Jos istorija labai išpopuliarėjo internete.

Vaiko įvaikinimas keičia žmonių gyvenimą. Pats įvaikinimo procesas, tikriausiai, ne visada yra toks lengvas, tačiau vykdantiems įvaikinimą, tai reiškia naują gyvenimo etapą. Tai vaikas, kuriam reikia namų. Jam reikalingi suaugusieji, šeima.

Ir dažnai vaikai, įvaikinti iš skurdžių pasaulio kraštų, turi sudėtingą gyvenimo istoriją. Aktorė Carol Nakamura susipažino su mažuoju Wallace’u, 9 metų brazilu berniuku, savanoriaudama Duke de Kašiasiase, Rio de Žaneire. Ten ji sutiko berniuką, kuris gyveno sąvartyne. Jis buvo tiek daug patyręs išgyvenimų ir daug ko neturėjo gyvenime, tačiau jis turėjo daug svajonių apie ateitį.

Wallace’ui buvo tik 9 metai, tačiau sunki gyvenimo mokykla niekada neprivertė jo prarasti šypsenos ir vilties dėl geresnės ateities. O didžiausia jo svajonė – tapti veterinarijos gydytoju. Carol Nakamura buvo labai sujaudinta Wallace’o istorijos. Našlaičiu likęs berniukas, visgi, turėjo įspūdingą drąsą ir norą gyventi.

Aktorės ir vaikino susitikimas įvyko prieš pat Kalėdas, ir Carol neabejojo – šis berniukas šiemet tikrai nebešvęs Kalėdų sąvartyne. Ji pakvietė jį į savo ir sugyventinio namus švęsti šventes kartu su jais.

Kartu jie gražiai atšventė Kalėdas, o Carol negalėjo susigyventi su mintimi, kad Wallace’as grįš atgal į sąvartyną. Ji norėjo padaryti viską, ką galėjo, kad jį įsivaikytų ir geriau jį išauklėtų.

Taip ir buvo.

Carol Nakamura nusprendė pateikti paraišką tapti oficialia globėja. Ir kartu su savo vaikinu Guilherme Leonel jie pateikė paraišką dėl įvaikinimo. Dabar jie gyvena kartu kaip mylinti ir laiminga šeima.

Dabar mažasis Wallace’as gauna tinkamą išsilavinimą, turi stogą virš galvos, tinkamai valgo ir miega bei turi šeimą, kuri išmoko daug dalykų ir iš berniuko. Kaip sako pati Carol Nakamura: „Jis išmokė mane būti dėkingesne už gyvenimą, kurį gyvenu!

Pati Carol savo istoriją papasakojo „Instagram“ tinkle. Ir nenuostabu, kad ši istorija taip išpopuliarėjo. Žemiau galite pamatyti vaizdo įrašą, kuriame aiškiai matosi, kad berniukas su savo įtėviais yra labai laimingas, ir jo gyvenimas dabar tikrai skiriasi nuo gyvenimo sąvartyne.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *