Kategorijos
naujienos

Visi manė, kad vyras be rankų ir kojų liks visada vienišas – štai koks jo gyvenimas šiandien

Yra daug išankstinių nusistatymų apie žmones su negalia. Pavyzdžiui, kad jiems sunku surasti savo gyvenimo meilę. Ryanui Hudsonui Peraltai iš JAV trūksta ir rankų, ir kojų, tačiau šiandien jis gyvena tokį gyvenimą, apie kurį daugelis gali tik pasvajoti.

Ryanas gimė su tokiu sutrikimu, kuris neleido jo rankoms ir kojoms tinkamai išsivystyti. Gydytojai suskubo pranešti jo tėvams, kad jų sūnus niekada negalės gyventi normalaus gyvenimo. Jie sakė, kad jis negalės susirasti įprasto darbo ar sukurti savo šeimos kaip kiti, – rašė „Cater News Agency“.

Tačiau Ryanas norėjo paneigti šias nemalonias „prognozes“. Jis sutiko savo didžiąją meilę, sukūrė šeimą ir dabar įkvepia tūkstančius kitų žmonių, turinčių įgimtą negalią, kovoti už tai, apie ką jie svajoja.

Daugelis stebisi jo pasiekimais

Baigęs studijas, kur Ryanas išmoko internetinio dizaino, jis greitai gavo trokštamą darbą. Jis norėjo parodyti visiems, kurie manė, kad jam nepavyks, jog jie klydo. Ir tai paskatino jį dar sunkiau dirbti, kad pasiektų rezultatus, apie kuriuos niekas nemanė, kad jis gali pasiekti.

Vienas iš nemalonių dalykų, su kuriais Ryanas nuolat susidurdavo, tai išankstinis nusistatymas, kad jis niekada negalės susirasti savo gyvenimo meilės.

„Visi manė, kad toks neįgalus vyras kaip aš negalės turėti gražios žmonos, todėl daugelis labai stebisi, kad Carrie yra mano žmona, o ne mano globėja“, – sakė Ryanas.

Jis taip pat pasakojo, kad beveik kasdien kiti žmonės jo klausia, kaip jam sekasi. Tačiau jis išmoko savarankiškai susidoroti su kasdien iškylančiais iššūkiais.

„Neturiu nei vienos slaugytojos. Viską darau pats. Nuo automobilio vairavimo, maudynių baseine, valgymo ar ėjimo į tualetą“, – pasakojo jis.

Turi savo vaikų

Ryanas susipažino su Carrie 2000 m. ir tapo dukters, kurią ji jau turėjo, tėvu. Tada pora kartu susilaukė ir savo sūnaus.

„Gydytojai nerimavo, kad mūsų sūnus Nojus, kuriam dabar 18 metų, bus panašus į mane“, – aiškino Ryanas.

„Juk tai nėra paveldimas sutrikimas, todėl mes dėl to labai nesirūpinome“, – tęsė Ryanas.

Ryanas nusprendė pasidalinti savo gyvenimo istorija, kad įkvėptų kitus. Kokia jo skleidžiama žinutė? Nieko nėra neįmanomo, kad ir kokia būtų jūsų negalia!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *