Kategorijos
naujienos

Aktorius Adam Sandler yra žinomas dėl savo puikių komedijų, o taip atrodo jo žmona ir dukros

Aktorius Adamas Sandleris dažniausiai pasirodo komedijose, kur įkūnija labai juokingus personažus. Vyro išvaizda, charizma ir įvaizdis leidžia sėkmingai susidoroti su užduotimis ir prajuokinti milijonus žmonių visame pasaulyje. Šį aktorių galima drąsiai vadinti vienu geriausių XXI amžiaus komedijos aktorių.

Daugelis projektų, kuriuose vaidino Adamas Sandleris, yra pramoginio pobūdžio, todėl sunku susilaukti teigiamų kino kritikų įvertinimo. Vienaip ar kitaip, jis vaidino daugybėje šaunių komedijų, kurios visus prajuokino.

Vyro repertuare yra tokie filmai, kaip “Su kirpėju Zohanu geriau nejuokauk!“, “Laimingasis Gilmoras“, “Klik! Arba gyvenimas pagreitintai“, “Nebrendylos“ ir “Neperšaunamas“.

Asmeninis Adamo gyvenimas taip pat klostosi puikiai. Vyras nėra pagarsėjęs, kaip didelis mergišius, o su būsima žmona susipažino filmo “Kietas tėtušis“ filmavimo aikštelėje.

Nors Jacqueline Samantha Titone buvo aštuoniais metais jaunesnė už žinomą aktorių, tarp jų įsiplieskė romantiški jausmai.

Jacqueline užaugo pasiturinčioje šeimoje, kuri turi itališkų šaknų. Moteris ne iš karto pasuko į aktorystę. Iš pradžių ji save išbandė modelių versle, tačiau ten nepavyko pasiekti didelių aukštumų.

Adamas ir Jacqueline kartu pragyveno keturis metus, kol nusprendė įteisinti savo santuoką. Kliūtis buvo tai, kad aktoriai turėjo skirtingus tikėjimus. Adamas užaugo žydų šeimoje, o Jacqueline – katalikų.

Dėl savo mylimojo moteris pakeitė tikėjimą ir 2003 metais jie tapo vyras ir žmona. Iškilmingose vestuvėse dalyvavo tokie garbūs svečiai, kaip Dustin Hoffman, Rob Schneider, Jennifer Aniston ir Sharon Osbourne.

Po trejų metų santuokoje pora susilaukė pirmosios dukros, kuriai davė Sadie vardą. Praėjus dar keliems metams sutuoktiniai susilaukė ir antrosios dukros Sunny.

Kartais Sandleris į filmus pakviečia ir savo žmoną. Kartu jie vaidino filmuose “Šėtoniškasis Nikis“, “Visados kaip pirmą kartą“, “Suvaidink mano žmoną“ ir kituose.

Šiuo metu Adamui 56, o Jacqueline – 48. Tikėkimės, kad netolimoje ateityje sulauksime ir daugiau nuostabių filmų su šiuo puikiu aktoriumi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *