Kategorijos
naujienos

Biologinė mama savo sūnaus atsisakė iš karto po gimdymo, tačiau taip susiklostė jo gyvenimas

Anksčiau jo burnos ir nosies vietose buvo tuštuma, o biologinė mama Rustamą paliko dar ligoninėje. Ačiū Dievui, kad atsirado šeima, kuri priėmė berniuką.

Tikroji Rustamo mama jo nenorėjo, o nėštumo metu visaip bandė atsikratyti vaisiaus. Nepavyko, bet kūdikis gimė su įvairiomis įgimtomis patologijomis.

Rustamas gimė su viena koja, tačiau blogiausia, kad nosies ir burnos vietose buvo tuštuma. Motina iš karto atsisakė berniuko ir jis buvo išsiųstas į vaikų namus.

Niekam net nerūpėjo Rustamo gydymas. Vaikų namuose auklių buvo per mažai, o ir joms reikia prižiūrėti daug vaikų. Dėl įgimtų veido defektų, berniukas iki 2 metų negalėjo net pats valgyti (tik per vamzdelį). Atitinkamai ir kalbėti.

Savanoriai pasidalino Rustamo nuotraukomis ir pasiūlė šeimoms jį įsivaikinti. Taip pirmą kartą apie jį sužinojo Nika Zlobina su vyru.

Pora turi po vieną vaiką iš ankstesnių santuokų. Kartu su jais gyvena Nikos dukra Iya. Moteris visada norėjo įsivaikinti, o pati dirbo savanore ir padėjo kitiems vaikams surasti naujas šeimas.

Rustamas iš karto patraukė poros dėmesį. Sutuoktiniai išklausė įtėvių kursus, po kurių susisiekė su globos namais ir aplankė berniuką.

“Mes labai jaudinomės. Net rankos drebėjo. Žinojome, kad turime padėti šiam berniukui. Negana to, Rustamą planavo vežti į slaugos namus, o ten jis tikrai nebūtų išgyvenęs“ – sako Nika.

Paimti vaiką iš globos namų nėra taip paprasta. Reikia daugybės dokumentų, pažymų ir išrašų. Kol pora ruošė dokumentus, jie rado specialistus, kurie berniukui atliko veido operacijas.

Namuose Rustamo laukė vyresnioji sesė, močiutės, katės ir vėžlys. Visi labai šiltai priėmė berniuką, tačiau pradžioje jis buvo labai atsargus. Visgi meilė ir dėmesys padarė savo darbą – mažojo Rustamo širdis atitirpo.

Berniukui iki pilnametystės dar reikės atlikti daugybę operacijų. Reikia patobulinti kalbėjimo įgūdžius, atlikti veido ir kojos operacijas.

Trūkstama koja taip pat kelia problemų. Dėl berniuko šlaunikaulio ypatumų, labai sunku rasti tinkamą protezą. Nika tikisi, kad ateityje Rustamas vaikščios ir bėgios nešlubuodamas.

Iya beveik iš karto priėmė savo mažąjį brolį. Vienuolikmetė žinojo, kad Rustamas bus užgauliojamas dėl savo išvaizdos. Kiti vaikai dažnai žiauriai elgiasi su berniuku. Įžeidinėja, atsisako žaisti ir būti šalia.

Nika susikūrė “Instagram“ paskyrą, kur pasakoja apie Rustamo gyvenimą. Šlykščiausia, kad kai kurios moterys rašo tokius komentarus: “Kažkoks keistuolis. Aš tikrai negalėčiau tokio auginti. Blogiausia, kad tokių ne vienas yra“.

Rustamas supranta, kad nėra gražus, tačiau Nika visaip stengiasi palaikyti. Papildomos operacijos bus galimos tik sulaukus dvylikos metų.

Pora nusprendė, kad jų sūnus bus pats madingiausias ir nuolat eksperimentuoja su Rustamo šukuosenomis.

Šios šeimos kelyje bus dar daug sunkumų, neadekvačių žmonių ir patirčių. Tačiau svarbiausia, kad Rustamas rado mylinčią šeimą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *