Kategorijos
naujienos

Anūkė pastebėjo kai ką keisto ant močiutės Kalėdinės eglės. Kai ji suprato, kas slepiasi žaisliukuose, ji atskleidė tiesą visai šeimai

21-erų Alex Bermingham negalėjo susivaldyti iš juoko ir nuostabos, kai pamatė močiutės eglę, papuoštą neįprastais kalėdiniais žaisliukais. Patyrinėjusi juos iš arčiau, Alex suprato, kad šie žaisliukai slepia ypatingą dovaną, apie kurią močiutė tikriausiai nė nenutuokia.

74-erių senolė nupirko naujus kalėdinius žaisliukus vienoje iš parduotuvių, nes jai patiko jų blizgesys ir jos mėgstama violetinė spalva. Jų buvo pirkti tik atskirais vienetais – moteriai tai iš pradžių atrodė keista, tačiau ypatingai atidžiai ji burbulų netyrinėjo.

Ji papuošė jais savo Kalėdų eglę ir tikrai nesitikėjo jokių nemalonių reakcijų. Tačiau Alex negalėjo susivaldyti ir prapliupo juokais. Kai pasimetusi močiutė paprašė jos paaiškinti, kas nutiko, ji tikrai nesitikėjo išgirsti, kad nupirko labai išdykusius kalėdinius žaisliukus.

Pasirodo, burbuluose buvo apatinės kelnaitės su juostele, arba liaudiškai vadinami „stringai“. Moters pirma reakcija – gėda. Pripažinkime, vyresnio amžiaus asmenys net ir juokais vengia vulgarių dalykų, kurių galima šiandien rasti kas antroje parduotuvėje.

Tačiau skaniai pasijuokę iš visos situacijos visa šeima turėjo apie ką pajuokauti visų likusių švenčių metu. Močiutė pripažino, kad pardavėjas, kuris tą kartą aptarnavo ją parduotuvėje turėjo keistą šypsenėlę. Dabar jai buvo aišku – jis manė, kad ji yra labai šmaikšti ir padykusi močiutė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *