Kategorijos
naujienos

Tėvas užtiko pusnuogę dukrą miegančią su nepažįstamu vaikinu ant sofos. Susodinęs už stalo jis vaikų paklausė vieno labai keisto klausimo

Vieną rytą 3 vaikų tėvas, nusileidęs laiptais iš miegamojo papusryčiauti, pamatė vaizdą, kurio nesitikėjo. Svetainėje ant sofos susiraizgę miegojo jo 17-metė dukra ir nepažįstamas vaikinas.

Vyras ramiai grįžo į viršų, perspėjo visą šeimą apie netikėtus “svečius” ir paprašė visų nusileisti į valgomąjį ir tyliai susėsti už stalo.

Asociatyvi nuotrauka

Kai visi tyliai susirinko jis griežtu tonu grasiai šūktelėjo “Pusryčiai paruošti. Prie stalo!”. Pabudusi porelė pasimetė, paniškai greitai pradėjo rengtis išmėtytus drabužius. Tėvas paėmė kėdę, buvusią šalia jo, atitraukė ją ir liepė vaikinui atsisėsti. Jaunuolio akyse matėsi didelė baimė – jis nežinojo, kas dabar jo laukė.

Vyriausiasis brolis taip pat nepridėjo pasitikėjimo, kai praeidamas patapšnojo per petį ir pakraipė galvą. Tėvas tarė: “Dabar man turėsi atsakyti į vieną klausimą. Tačiau žinok, kad tavo atsakymas bus labai svarbus… tavo labui”.

Asociatyvi nuotrauka

Išsigandęs vaikinas jau nežinojo, ko tikėtis, tačiau tai, ką išgirdo, išmušė jį iš vėžių. “Ar mėgsti katinus?” – paklausė tėvas ir nusišypsojo. Jis tyčia prigąsdino nepažįstamąjį, tačiau tėvas nė nesiruošė jo kankinti. Taip prasidėjo šiltas ir paprastas pokalbis, kurio metu vaikinas sudarė puikų įspūdį apie save.

Jis nebuvo pats protingiausias, labiausiai išsilavinęs, tačiau jis tikrai nebuvo kvailys. Kažkas buvo ne taip su juo, tačiau tėvas negalėjo to perkasti. Jo dukra jį užtikrino, kad jos vaikinas, su kuriuo ji susitikinėja jau apie mėnesį, yra nuostabus ir rūpestingas, geras žmogus.

Po to ryto jis lankydavosi šios šeimos namuose kasdien, tačiau niekada daugiau nelikdavo nakvoti.

Asociatyvi nuotrauka

Jis pasiimdavo merginą rytais į mokyklą ir palydėdavo ją atgal namo po pamokų. Jis rūpinosi, kad jo mergina visada būtų atlikusi namų darbus, padėdavo jai ruoštis koliokviumams ir egzaminams. Jie labai suartėjo per sekančius 8 mėnesius, tačiau vieną dieną vyresnėlis sūnus grįžo namo ir turėjo ką papasakoti tėvui.

Jis sužinojo, kad jo sesers mylimasis neturi nei šeimos, nei jokio išsilavinimo, nei stabilaus darbo. Jis taip pat buvo benamis, kuris glaudėsi tai pas draugus, pigiuose hosteliuose arba net gatvėje.

Jo tėvas buvo smurtaujantis alkoholikas, užbaigęs gyvenimą savižudybe. Jo mama – narkomanė, apleidusi savo vienintelį sūnų netrukus po tėvo mirties.

Asociatyvi nuotrauka

Jis išgyveno net 3 metus gatvėje, tačiau nepaisant to, jis nė karto nepadarė blogo įspūdžio savo merginos šeimai. Tėvas, sužinojęs visą dukros meilės istoriją, staiga susirūpino. Štai prieš jį buvo tas 18-19 metų vaikinas, visada su šypsena, rūpestingas, darbštus ir paslaugus bei suteikia jo dukrai daug laimės.

Tačiau gyvenimas jo nepagailėjo ir nedavė šanso patirti normalią jaunystę. Staiga vyras suprato, kad jis tiesiog privalo padaryti tai, ko jis niekada neįsivaizdavo darysiąs. Tėčiui pritarė visa šeima, kuri verkė sužinojusi vaikinuko istoriją.

Vieną dieną tėvas nusprendė įteikti jam jų namų raktus. Jie turėjo vieną laisvą kambarį, kuriame jie galėtų ramiai gyventi.

Asociatyvi nuotrauka

Jis nusprendė suteikti saugumą ir savo palaikymą vaikinui, kuriuo jo dukra pasitiki net užmerktomis akimis. Vyras nežinojo, kodėl jo dukra slėpė visą tiesą apie savo vaikiną nuo šeimos, tačiau jis suprato, kad tam ji turėjo svarbią priežastį.

Nepaisant to, netrukus ši šeima padidėjo pridėjusi vieną naują narį. Visa ši istorija prasidėjo 2000-asiais. Po 15 metų vaikinas ir mergina jau buvo sutuoktiniai, tėvams padovanoję tris anūkus.

Jie vadovavo sėkmingam verslui ir gyveno nuostabų, pasiturintį ir svarbiausia laimingą gyvenimą dideliuose naujuose namuose. 

Jei ši istorija ko nors ir gali pamokyti, tai to, kad žmogaus gyvenimo istorija niekada nebūna rodiklis jo ateities. Visi turi šansą susikurti kai ką gražaus savo gyvenime, tačiau palaikymas be abejonės padeda.

Šis tėvas neprieštaravo savo dukrai pačiai pasirinkti, ką ji nori mylėti, o sunkią akimirką ištiesė pagalbos ir palaikymo ranką ir būsimam žentui. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *