Kategorijos
naujienos

Apie vyro meilužę aš visada žinojau ir sugalvojau puikų keršto planą

Aš radau idealų keršto būdą! 

Reikėjo padaryti taip, kad jis ilgai negalėtų to suvirškinti. Padaviau skyryboms be jo žinios ir padariau taip, kad jis negautų šaukimo į teismą. Visus 3 šaukimus į teismą aš tiesiog sunaikinau. 

Galiausiai mus išskyrė, o jis apie tai net nežinojo. Greitai ir kukliai!

Paskui reikėjo imtis antros plano dalies. Aš įkalbėjau vyrą paimti paskolą banke, kad nusipirktume būstą. Apmąstęs mano pasiūlymą jis sutiko. Paėmė pinigus pirmam įnašui ir grįžo namo. Pinigus mes laikėme dėžutėje.

Sekančią dieną mes su vaiku nuvažiavome į mano mamos namus, bet iš anksto aš paėmiau pinigus taip, kad vyras apie tai nieko nežinotų. Kitą dieną jis paskambino ir paprašė parvažiuoti namo.

Susijaudinęs vyras papasakojo, kad dingo pinigai iš dėžutės ir dėl to kalta jo meilužė, kuri juos pavogė. Jis viskuo prisipažino ir ėmė prašyti atleidimo.

Aš suvaidinau išduotos žmonos vaidmenį ir pareikalavau palikti namus. 

Tuo metu aš jau buvau radusi gerą butą mums su sūnumi, o pinigai iš dėžutės suteikė  mums galimybę apmokėti už pirmuosius mėnesius. Vyras nieko neįtarė.

Kai sekančią dieną jis grįžo namo su rožių puokšte ir ašaringai prašė atleidimo, aš jį išvariau, parodžiusi skyrybų dokumentą. Jis sukėlė skandalą ir pranašavo man varganą egzistavimą be jo.

Nieko panašaus nenutiko. Žinoma, apie mano keršto planą jis nieko nežinojo! Aš nesiruošiau jam nieko pasakoti.

Vėliau paaiškėjo, kad jis prašė meilužės grįžti, bet ir toji jo atsisakė, sužinojusi apie skolas.

Dabar aš gyvenu savo malonumui gerame name su sūnumi, planuoju ateitį ir nė trupučio nesigailiu, kad taip pasielgiau su vyru! Aš jį sunaikinau taip pat, kaip ir jis mane!

Dabar pas jį skolos, gyvena su mama ir galvoja, kaip susigrąžinti mane ir išmokėti paskolą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *