Kategorijos
naujienos

Žmona nesuprato, kodėl vyras staigiai išbėgo iš restorano pas benamį vyrą gatvėje. Po kelių minučių paaiškėjo neįtikėtina to priežastis

Craig Wells su šeima mėgavosi pietumis mieste, kai per restorano langą pamatė sukrečiantį vaizdą. Gatve ėjo vyras, kuris atrodė pasimetęs ir išsigandęs, tačiau viena išskirtinė detalė atkreipė Craigo dėmesį.

Craig pastebėjo, kad nepažįstamas vyras gatve eina be batų, o iš skylėtų kojinių kyšo pirštai. Išbėgęs iš restorano jis susipažino su vyru, kurio vardas Mark.

Netrukus paaiškėjo, kad nepažįstamasis neturi nei vienos poros batų, todėl gatvėmis tenka vaikščioti su suplyšusiomis kojinėmis.

Craig pasidomėjo, kokio dydžio batus nešioja Mark ir sužinojo, kad jų išmieros yra vienodos.

“Atsitiktinumas? Aš taip nemanau“ – Facebook socialiniame tinkle rašė vyras.

Craig nusiavė savo batus tiesiog vidury gatvės ir atidavė juos Markui. Nustebintas tokio gerumo, vyras pradėjo verkti…

“Jis mane stipriai apkabino ir pasakė, kad niekada gyvenime nėra sutikęs tokio malonaus žmogaus“ – toliau Facebooke rašė Craig.

Trumpai pasišnekėję vyrai išsiskyrė, o Craig sugrįžo į restoraną basomis.

Mark vis dar buvo lauke, kai Craig su šeima išėjo iš restorano. Vyrai dar kartą apsikabino.

Craig pasidalino šia istorija socialiniame tinkle tikėdamasis, kad ir kiti žmonės išties pagalbos ranką tiems, kuriems jos tikrai reikia. Vyras visiškai nesiekė susilaukti pagyrų už savo poelgį.

“Visi žmonės turėtų pripažinti, kad meilė yra pati didžiausia dovana, kuri mums buvo suteikta. Ji mums visiškai nieko nekainuoja, todėl ir dalintis ja turėtume kuo dažniau“ – savo įrašą užbaigė Craig.

Koks gražus vyro poelgis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *