Kategorijos
naujienos

Maža mergaitė nusipirko naują žaislą, tačiau kasininkė nedelsiant jį paslėpė po prekystaliu. Po kelių minučių paaiškėjo jaudinanti to priežastis

Kartą tėtis su dukrą atvyko į parduotuvę, kad ji pati galėtų išsirinkti savo gimtadieninę dovaną. Mergaitė jau seniai svajojo apie lėlę “Barbę“, todėl pasiteiravo tėčio, ar jiems užteks pinigų ją nusipirkti. Prabangiu kostiumu apsirengęs tėtis tik šyptelėjo ir linktelėjo galva.

Asociatyvi nuotrauka

Nudžiugusi mergaitė jau ruošėsi bėgti prie kasos, tačiau pamatė netoliese stovintį panašaus amžiaus berniuką. Jis į parduotuvę buvo atvykęs su savo tėčiu. Berniukas vilkėjo labai susidėvėjusią striukę, kuri greičiausiai buvo pirkta dėvėtų drabužių parduotuvėje arba gauta iš vyresnio brolio.

Jis įdėmiai apžiūrinėjo radijo bangomis valdomą mašiną.

Asociatyvi nuotrauka

Berniuko tėtis tik žvilgtelėjo į sūnų ir su ašaromis akyse papurtė galvą. Vyras neturėjo pinigų tokiam brangiam pirkiniui. Vaikas padėjo žaislinį automobilį atgal į vietą, tačiau jo veide buvo matomas didelis liūdesys.

Tuo tarpu mergaitė kažką sušnabždėjo savo tėčiui į ausį ir pasiėmė tą patį žaislinį automobilį, kurį ką tik apžiūrinėjo berniukas. Tėtis sumokėjo už žaislą, o mergaitė tyliai pasakė savo prašymą kasininkei.

Parduotuvės darbuotoja nusišypsojo ir paslėpė automobilį po prekystaliu.

Asociatyvi nuotrauka

Mergaitė negalėjo sulaikyti šypsenos, kai nepažįstamas berniukas su tėčiu atėjo į kasą. Čia pat kasininkė tarė:

– Turiu jums puikių naujienų! Esate šimtasis mūsų klientas šiandien, todėl norime jums padovanoti radijo bangomis valdomą automobilį!

Asociatyvi nuotrauka

Netrukus vyras su dukra išėjo iš parduotuvės. Tėčiui pasidarė labai smalsu, kodėl ji nusprendė įteikti dovaną visiškai nepažįstamam berniukui. Mergaitė atsakė labai paprastai:

– Vakar močiutė su seneliu pasakė, kad turėčiau pirkti tik tai, kas mane pradžiugins. Būtent tai ir padariau! Ar matei, koks laimingas buvo tas berniukas?

Kokia nuoširdi mergaitė…

Asociatyvi nuotrauka

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *