naujienos

Atkakliausios vyrų medžiotojos pagal Zodiako ženklą

Šiais laikais dauguma vyrų jau pamiršo, kad jie iš prigimties yra medžiotojai. Kai kurios šiuolaikinės moterys pačios imasi šio vaidmens ir „pasigauna“ vyrus kaip grobį. Tą sugeba tik kai kurių Zodiako ženklų atstovės.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Išdidi, savarankiška ir egoistiška Liūto ženklo atstovė kaip tik yra iš tų įkyriųjų ir užsispyrusiųjų kategorijos. Dėl savo stipraus charakterio ir valios, užsispyrimo laimėti ji visada pasiekia tai, ko trokšta. Jeigu jos geismo objektas yra vyras, tada praeis kažkiek laiko, ir jis kris jai po kojų.

Liūto ženklo moteris sėkminga ir dažnai būna puiki vadovė. Ji sugeba valdyti žmones ir vesti paskui save, tačiau siekdama pergalės ji neretai pasielgia nederamai. Jos metodai gali atrodyti įkyrūs.

Liūto moteris gali prispausti prie sienos savo vadovus ir pareikalauti, kad ją paaukštintų. Taip pat ji elgiasi ir asmeniniame gyvenime: tol kankina savo dėmesiu patikusį vyriškį, kol tas nepasiduoda.

AVINAS

(03 21–04 20)

Atkakliai tikslų siekianti, aktyvi ir karšto būdo Avino ženklo moteris taip pat gali būti įkyri. Tuo momentu, kai iškelia sau tikslą, ji nemato daugiau nieko aplinkui. Šio Zodiako ženklo atstovė nenusiramins, kol nepasieks pageidaujamo rezultato.

Kai toks užsispyrimas liečia darbinius momentus, tai jis gali būti pagirtinas, bet toks elgesys asmeniniuose santykiuose dažnai atbaido vyrą. Paprastai į ją kreipia dėmesį ne mažiau dvasiškai stiprūs vyrai, o jie nori imti iniciatyvą į savo rankas, tačiau perimti ją iš savo išrinktosios būna sunku.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Smulkmeniška, gera ir darbšti Mergelė taip pat pasižymi atkaklumu. Nuo mažens ji įsitikinusi, kad viskas turi vykti pagal jos planą. Jeigu darbe jai patikės atsakingą užduotį, tai ji nuolat kontroliuos ir tikrins. Norėdama žinoti apie kiekvieną smulkmeną, ji nepaliks nė vieno iš savo komandos nario ramybėje, kol viskas nebus idealiai įvykdyta.

Žinoma, darbdavys bus laimingas turėdamas tokią atsakingą darbuotoją, bet asmeniniame gyvenime įkyrumas gali sukelti didelių nemalonumų. Totali kontrolė kiekviename žingsnyje gali iššaukti partnerio protestus ir išgąsdinti jį. Ne kiekvienas vyras pajėgus ištverti tokį spaudimą.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Įkyrių moterų sąrašą užbaigia Jaučio ženklo atstovė. Šį bruožą ji atskleidžia tik asmeniniuose santykiuose. Ji nori nuolat žinoti, kaip sekasi ir ką veikia jos mylimas žmogus. Dažnai jos bendravimas su antrąja puse būna panašus į tardymą.

Jaučio ženklo moteris gali aukotis dėl to, kad jos mylimasis jaustųsi gerai, jaukiai ir patogiai. O iš jo ji reikalauja tik pakęsti jos įkyrumą. Jaučio moteris gali skambinti savo mylimajam kas pusvalandį ir klausinėti, kuo jis užsiima ir kaip klostosi jo reikalai. Pakęsti tokią kontrolę sugebės tik karštai mylintis vyras.

Rekomenduojami įrašai

15 mūsų močiučių jaunystės fotografijų – nuo jų grožio užima kvapą

Pikantiškas Turinys

Ką pirmiausia pamatėte šiame paveikslėlyje – katę, pelę ar moterį?

Pikantiškas Turinys

Jaunikis per vestuves prisipažino mylintis kitą, tačiau netrukus visiems riedėjo laimės ašaros

Pikantiškas Turinys