Kategorijos
naujienos

Būdama mamos pilve nėštumo metu mergina „prarijo” savo dvynį, dėl to dabar atrodo neįprastai

33 metų amerikietė Teilor Miul visą savo gyvenimą jautė, lyg ji turėtų turėti sesę dvynę. Dar būdama vaikas, ji dažnai užduodavo šį klausimą savo tėvams. Mama visada stebėjosi tokiu dukters nuoseklumu. Į pasaulį mergina atėjo viena. Jokio Teilor dvynio, nei mirusio, nei gyvo jos motina negimdė. Miul pamena, kad nuo mažų dienų ji turėjo neapsakomą maniją dvynių tema. Ji dažnai žaisdavo kieme su kitais vaikais dvynius.

Merginos išvaizdoje yra viena nedidelė, tačiau įdomi ypatybė. Visą dešinę jos kūno nuo kirkšnies iki krūtinės užima rausva pigmentacija – įgimta dėmė. Ilgą laiką ji jos gėdijosi. Į pliažą merginą specialiai rengdavosi uždarą maudymosi kostiumėlį.  Jos sveikata irgi truputį skiriasi nuo kitų.

Nuo 15 metų Teilor dažnai jaučia pastovų prislėgtumą ir nesuprantamą liūdesį. Teilor laikėsi specialios dietos, ji mažiau sportavo per kūno kultūros pamokas. Miul dažniau nei kiti žmonės jaučia karštį ir pykinimą, kenčia nuo smarkių menstruacinių skausmų. Alerginė reakcija gali pasireikšti tik vienoje jos kūno pusėje.

2009 metais, žiūrėdama televizorių, ji atsitiktinai pamatė dokumentinį filmą, ir , kaip sako pati Miul, vos nenukrito nuo kėdės. Filmas pasakojo merginos su lygiai tokiais pat simptomais, kokius jaučia ji, istoriją. Dokumentinės juostos herojei buvo retas susirgimas – chimerizmas, t. y. organizme buvo genetiškai skirtingų ląstelių.

Sekančią dieną Teilor patraukė pas gydytoją. Tyrimai ir medicininiai testai patvirtino merginos prielaidas. Jai aptiko dvi imunines sistemas. Jos gyslose teka iškart dviejų rūšių kraujas. Pasirodo, kad dar motinos įsčiose Teilor prarijo savo dvynį. Tuo ir paaiškinamos keistos jos alergijos ir peršalimai, kuriuos ji perneša dvigubai sunkiau nei paprasti žmonės. Šiuo metu oficialiai pasaulinėje medicininėje praktikoje užfiksuota apie šimtą tokių atvejų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *