Kategorijos
naujienos

Ši pora sukėlė visą internetą kai pasidalino savo vestuvių nuotraukomis. Kaip šiandien atrodo jų vaikai?

Irina ir Aleksandras turi du vaikus, kurie irgi išsiskiria savo neįprasta išvaizda. Prieš 11 metų pora savo vestuvinėmis nuotraukomis apstulbino daugelį interneto naudotojų. Jų apdarai atrodė daugiau nei originalūs.

Irinos galva buvo nuskusta beveik iki pakaušio, juoda suknelė su veliumu, tokios pat spalvos, ir pirsingas veide.

O Aleksandras vilkėjo baltą kostiumą, kuris iš tolo kažkuo priminė vestuvių apdarą, ko negalima pasakyti apie avalynę. Tai buvo dideli batai storais padais, kurie labai išsiskyrė bendrame fone. Vestuves šventė roko koncerte.

Vestuvinės poros foto sukėlė daug negatyvo. Juos vadino marginalais, bet iš tiesų taip nėra.

Irina ir Aleksandras priskiria save neformalams. Kartu jie jau daugiau nei 10 metų ir turi du vaikus, 12 ir 9 metų. Vyresnioji dukra vardu Lada, o jaunesnysis sūnus – Eliziejus. Jie susituokė 2009 m, kai jau turėjo vieną vaiką.

Irina prisipažįsta, kad visada svajojo apie juodą vestuvinę suknelę. Įgyvendinti svajonę padėjo merginos mama. Ji finansavo vaikų vestuvines iškilmes, kadangi tuo metu jie turėjo finansinių sunkumų.

Šiandien jaunuoliams viskas gerai. Irina užsidirba pragyvenimui tinklaraščiais ir fotografija. Interneto naudotojai žino ją pseudonimu Irina Angela Puška. Aleksandras visame kame palaiko žmoną.

Merginos tinklaraštis skirtas Irinos tarpusavio santykiams su savo vyru ir jo mama. Su anyta pas ją gana sudėtingi santykiai, kadangi jos į gyvenimą žiūri visiškai iš skirtingų pusių. Bet tai netrukdo porai gyventi su mama.

Irina ir Aleksandras mėgsta pastoviai keisti savo išvaizdą. Bet tai visada kažkas ryškaus ir netradiciško.
Vienu metu Irina persidažė blondine ir nešiojo tvarkingą makiažą. Bet šiandien jos įvaizdis vėl grubus su išskustais plaukais ties smilkiniu ir pirsingu.

Irina ir Aleksandras vaikams suteikia visišką veiksmų laisvę. Poros dukra jau pradėjo dažytis plaukus įvairiomis ryškiomis spalvomis, o sūnus užsiaugino plaukus, kad būtų kaip tėtis, ir taip pat pakeitė jų spalvą.

Internete Iriną visi žino dėl neįprastų fotografijų. Anksčiau ji pati būdavo modeliu, o dabar fotografuoja kitus žmones.

Ji nesigėdija savo nuotraukose rodyti tai, ką mes visi įpratome slėpti. Aš parodyčiau jos fotografijų pavyzdį, tačiau čia negalima to daryti. Jei jums įdomu, užeikite į jos blogą ir patys viską pamatysite.

Pasak pačios Irinos, jiems pranašavo skyrybas iškart po vestuvių. Mergina sutinka, kad šeimyninis gyvenimas sudėtingas, daug kas pasikeitė, atsirado vaikai, o su jais ir sunkumai. Bet jie kartu daro savo gyvenimą įdomų. Pirmiausia, jaunuoliai yra geriausi draugai, kurie myli vienas kitą ne tik dėl ryškios išvaizdos, bet ir humoro jausmo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *