Kategorijos
Istorijos

Šio berniuko nenorėjo įsivaikinti jokia šeima. Laimei, jis surado savo šeimą ir šiandien jo neįmanoma pažinti

Kartais kai kurių žmonių širdyse tiek meilės ir rūpesčio, kad mes pasiruošę jais dalintis su visais. Jie randa būtent tą, kuris labiausiai pažeidžiamas ir negauna įprastos motiniškos meilės ir švelnumo.

Tokie žmonės ilgai negalvoja, prieš įsivaikindami vaiką. Ši istorija nutiko vienai moteriai iš Amerikos, jos vardas Priscila Mors. Ji turi du vaikus, ,kurie jau gerokai ūgtelėję.

Tačiau paskui sutuoktiniai nusprendė įsivaikinti mergaitę iš prieglaudos. Bet pas vaiką buvo Dauno sindromas ir įgimta širdies yda. Tokią ją paėmė iš vaikų namų ir augina su didele meile.

Bet čia Mors gerumas nesibaigia. Kai kartą Priscila pamatė socialiniuose tinkluose smarkiai sulysusį berniuką, negalėjo sulaikyti ašarų. Pirmas jos noras buvo įsisūnyti berniuką. Ji pasidalijo idėja su vyru ir šis nusprendė palaikyti savo sutuoktinę.

Vienintelė problema kelyje į šį tikslą buvo kita šalis. Berniukas, vardu Rajanas, kuris turėjo visą puokštę ligų, gyveno Bulgarijoje. Morsai nuvažiavo ten ir susitiko su juo.

Jie negalėjo tuo patikėti! Berniukas realiame gyvenime buvo dar mažesnis, o jo liesumas buvo neįtikėtinas. Buvo toks jausmas, kad jis niekada nieko nevalgė. Kaip vėliau Morsas prisimena, jis sugebėjo nugalėti savo šoką tik po kelių vizitų pas vaiką.

Priscila buvo nusiteikusi ryžtingai. Greitai berniuką atvežė į Ameriką. Ligoninėje berniuką maitino per specialų vamzdelį. Per kelis mėnesius jis pasiekė normalų racioną ir ėmė maitintis pats. Vienintelio, ko jis dar negali daryti – tai vaikščioti.

Neseniai jis pradėjo kalbėti. Jam kol kas nelabai pavyksta, bet jis labai užsispyręs berniukas. Labai greitai jis eis į mokyklą. Berniuko tėvai prisimena pirmą susitikimą su juo ir baisisi, kokios būklės jį tada rado.

Bet praėjo šiek tiek laiko ir berniukas spindi šypsena ir laime. Tėvo žodžiais, jis pats laimingiausias vaikas: visada šypsosi ir linksmina tėvus. Jį dievina visi aplink.

Kaip gi nemylėti tokio stebuklo!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *