Kategorijos
naujienos

Daugelis nesuprato, kodėl moteris išgeria po 4 litrus vandens kiekvieną dieną, tačiau gimdymo metu įvyko tikras stebuklas

Luiza Adams buvo 22-ą savaitę nėščia, kai nubėgo vaisiaus vandenys. Gydytojai nebandė nieko slėpti ir atvirai sakė, kad kūdikis neišgyvens. Tačiau moteris ir jos vyras Jakk nebuvo pasiruošę taip lengvai atsisakyti vaiko, kuris jau buvo spėjęs tapti jų gyvenimo dalimi.

Adamsų šeimai buvo suteikta 5 proc. tikimybė, jog mažasis Joseph išgyvens, tačiau gydytojai rekomendavo ruoštis persileidimui per kelias artimiausias dienas.

“Viskas, ką jie galėjo padaryti, tai stebėti mane ligoninėje ir laukti neišvengiamo persileidimo. Bet aš jaučiau, kaip Joseph spardosi. Negalėjau tiesiog sėdėti ir nieko nedaryti“ – sako Luiza.

Sutuoktiniai pradėjo ieškoti įvairiausių patarimų internete, kad tik padidintų sūnaus tikimybę išgyventi.

Daugelis šaltinių rekomendavo nėščioms moterims išgerti kuo daugiau vandens kiekvieną dieną. Teoriškai tai turi papildyti vaisiaus vandenis ir padėti vaikui augti toliau. Straipsniuose rekomenduojamas kiekis buvo 4 litrai per dieną.

“Kuo daugiau geria mama, tuo daugiau geria kūdikis ir šlapinasi. Man tai skambėjo pakankamai logiškai, todėl nusprendžiau išbandyti šį metodą“ – aiškina Luiza.

Gimdoje esantis kūdikis per parą nuryja iki pusės litro gemalinių vandenų, o juos išgėręs pasišlapina. Būtent šlapimas ir sudaro didžiąją dalį vaisiaus vandenų kiekio.

Sutuoktiniai pasidalino savo planu su gydytojais, tačiau jie rekomendavo į tai nedėti per daug vilčių, nes šis metodas nėra moksliškai pagrįstas.

“Aš neturėjau ko prarasti“ – sako moteris.

Užuot grįžusi namo ir laukusi persileidimo, Luiza ateinančias 13 savaičių kasdien išgerdavo po 4 litrus vandens. Mažasis Joseph nepasidavė ir kiekvieną dieną augo vis didesnis.

Šalia vandens moteris vartojo ir spanguolių sultis, kurios padeda kovoti su infekcijomis, atsirandančiomis po ankstyvo vaisiaus vandenų nubėgimo.

Praėjus trims mėnesiams po to, kai gydytojai nedavė jokių vilčių Josephui išgyventi, jis gimė būdamas visiškai sveikas ir svėrė 2,5 kilogramo. Tai buvo nuostabi gyvenimo akimirka tėvams, bei vyresniam broliui Isaac.

“Nors gydytojai į šį metodą žiūrėjo skeptiškai, tai išgelbėjo mano sūnaus gyvybę. Visą laiką žinojau, kad turiu padaryti viską, kol yra bent mažytė viltis“ – sako dviejų vaikų mama.

Greičiausiai tai užslėpta genuose, nes Luiza savo sūnų apibūdina, kaip labai panašų į ją.

“Jis niekada nenustojo kovoti ir paneigė visas gydytojų prognozes“ – sako ji.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *