Kategorijos
naujienos

Dėmesingumo testai: Atlikite juos ir sužinokite, kiek esate pastabūs

Monotoniškas gyvenimo būdas ir kasdieniai reikalai tapo priežastimi, dėl kurios daugelis žmonių įprato nieko nepastebėti aplinkui. Iš tiesų, kokia prasmė būti itin pastabiu, jei vis tiek nėra kur šio įgūdžio pritaikyti?

Tačiau šį sugebėjimą vis tiek verta išlaikyti geroje formoje. Štai kodėl šiandien mūsų siūlomi įdomūs testai gali būti naudingi. Jūs galėsite sužinoti, ar esate pastabus, ir taip pat patobulinti šį įgūdį.

PASTABUMO TESTAI

1. Ar laikote save dėmesingu žmogumi? Tada ši mįslė skirta jums. Gerai apžiūrėkite šiuos vaikinus ir atsakykite, kuris yra turtingiausias. Turėkite omenyje, kad lemiamą vaidmenį gali atlikti ne tik drabužiai ar batai, bet ir asmens manieros. Geras išbandymas dėmesingai nuotakai, ieškančiai turtingo jaunikio.

2. Antroje užduotyje, tarp penketukų gausos, tyko keli skaičiai „6“. Bet kiek jų yra paveikslėlyje? Pabandykite surasti visus šešetus greičiau nei per 60 sekundžių. Ar jums pavyks?

3. Paskutinė užduotis reikalauja, kad tarp šunų rastumėte pandą. Ir nors atrodo, kad tarp tokios gausybės šunų ausų ir nosių neįmanoma pastebėti nustebusio pandos veido, tačiau nepaprastai dėmesingas žmogus sugebės atlikti net šią užduotį.

Klausimas tik toks, ar jūs esate dėmesingas žmogus?

Visi testai jau atlikti, dabar atėjo laikas sužinoti, kaip jums sekėsi. Žemiau yra pateikti atsakymai.

Atsakymai:

1. Užduotis nėra lengva, tačiau neapgausite dėmesingo žmogaus. Jis tuoj pat atmes antrą vaikiną. Tik nesėkmingas žmogus, net gerdamas kavą, išlaikys dėmesį, sutelktą į telefoną.

Pirmasis, atrodo, tik bando atrodyti turtingas, nors jo uždara poza greičiau kalba apie nesaugumą. Taip tampa aišku, kad turtuolis yra trečias vaikinas. Ar sutinkate?

2. Žinoma, toks ryškus fonas tikrai nepadeda rasti visų skaičių „6“, tačiau visiškai įmanoma susidoroti su užduotimi. Atkreipkite dėmesį, kad mes turime 5 šešetus ir jie yra visame paveikslėlyje: 3, 7, 11, 13 ir paskutinėje eilutėse.

3. Neradote pandos? Negali būti! Žiūrėkite, ji yra dešinėje paveikslėlio pusėje, beveik centre. Tokių tamsių ausų baltame fone neįmanoma supainioti su šunų ausimis.

Net jei negalėjote susitvarkyti su visomis užduotimis, tai nesvarbu. Bet kokiu atveju šios pastangos bus naudingos. Reguliariai spręskite tokio tipo mįsles ir jūsų pastabumas pradės tobulėti.

Pagrindinis dalykas yra dirbti su savimi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *