Kategorijos
naujienos

Filmo “Neliečiamieji“ žvaigždė parodė savo žmoną, su kuria kartu jau daugiau nei 20 metų

Prancūzų aktorius Omar Sy atliko pagrindinį vaidmenį filme “Neliečiamieji“.

Būtent dėl vaidmens šioje dramoje apie aktorių sužinojo pasaulis ir jo karjera pradėjo kilti į viršų. Už jį vyras taip pat gavo prestižinį Cezario apdovanojimą, nors savo kūrybinę veiklą buvo pradėjęs gerokai anksčiau.

Omaro vaikystė nebuvo lengva. Aktoriaus tėvai buvo pabėgėliai iš Pietų Afrikos, o be jo šeimoje augo dar septyni vaikai. Tėvai nepailsdami stengėsi vaikams suteikti kuo geresnį gyvenimą.

Mama dirbo valytoja, o šeimos galva buvo meistras. Dar mokyklos laikais būsimasis aktorius įsidarbino radijo stotyje laidų vedėju ir didžėjumi. Tėvai galvojo, kad tai tik pramoga ir siuntė sūnų mokytis elektriko darbo.

Visgi pramoginis turinys Omarui buvo arčiau širdies. Po kurio laiko jis tapo komedijos šou “Omaras ir Fredas“ dalyviu. Tuo pačiu metu Omar atkreipė dėmesį ir į filmus.

2001 metais vyras debiutavo filme “Don’t Die Too Hard!“. Vėliau sekė ir daugiau vaidmenų, tačiau jie neiškėlė aktoriaus karjeros į viršų.

Viskas pasikeitė, kai 2011 m. buvo išleistas filmas “Neliečiamieji“. Vėliau aktorius vaidino tokiuose filmuose, kaip “Šokoladas“, “Knock“ ar “Dviese mes šeima“.

Nepaisant visų kliūčių, kurias aktoriui teko įveikti siekiant pripažinimo, jo mylimoji Helene visada buvo šalia. Jų pažintis užsimezgė dar 90-aisiais.

Ilgą laiką pora pragyveno draugystėje, tačiau 2007 metais nusprendė oficialiai įteisinti savo santykius. Sutuoktiniai susilaukė penkių vaikų, tačiau kruopščiai juos slepia nuo visuomenės. Net ir internete sunku surasti atžalų nuotraukų.

Omar ir Helene susipažino Paryžiuje, kur moteris įgijo logopedo išsilavinimą. Visgi pagal specialybę ji niekada taip ir nedirbo. Jaunystėje moteris dirbo muzikos srityje, o dabar yra įkūrusi savo labdaros fondą ir padeda sergantiems vaikams.

Šiuo metu pora gyvena Los Andžele, o Omar ir toliau vaidina filmuose. Netrukus 42-ejų prancūzą pamatysime ir daugiau žinomų filmų, tokių kaip “Juros periodo parkas“. Labai graži šeima!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *