Kategorijos
Žmonės

Visi šį aktorių žino dėl vaidmens seriale “Naša Raša“, o taip atrodo jo žmona ir dukros

Michailas Galustianas yra ne tik puikus komikas, bet ir laimingas šeimos žmogus. Aktorius jau 13 metų laimingai vedęs savo žmoną Viktoriją. Pora augina dvi gražias dukras – dešimtmetę Estelą ir aštuonmetę Eliną.

Nuotraukos su šeimos nariais retai atsiduria aktoriaus “Instagram“ paskyroje, tačiau tokiomis nuotraukomis mėgsta dalintis žmona Viktorija. Neseniai moteris pasidalino juokinga mergaičių nuotrauka, kur jos dėvi didelę šiaudinę kepurę, kuri panašesnė į skėtį. “Neišskiriamos“ – rašė mama.

Mergaitės tikrai labai gražios! Jos paveldėjo mamos išvaizdą ir tėčio artistiškumą. Nuo mažens sesės užsiima įvairia kūrybine veikla ir sporto užsiėmimais.

Kai Michailas darbe, jo žmona visą laiką skiria dukroms. Ji jas veža į gimnastikos, plaukimo, muzikos ir piešimo pamokas. Kartu daug vaikšto po įvairius parkus.

Tuo pačiu metu moteris sugeba rasti laiko ir sau. Ji reguliariai lankosi sporto salėje ir grožio salonuose. Kadangi Michailas yra viešas asmuo, aplink jį nuolat sukasi jaunos gražuolės. Laimei, sutuoktiniai niekada neturėjo jokio konflikto šia tema.

Michailas ir Viktorija apie skyrybas galvojo tik vieną kartą ir tai buvo pačioje santykių pradžioje. Aktorius savo būsimą žmoną sutiko, kai jai buvo 16 metų, o pačiam 23.

Niekas rimtai nežiūrėjo į poros santykius, o Viktorijos tėvai buvo prieš tokį žentą. Nepaisant visko, 2007 metais įsimylėjėliai tapo vyras ir žmona. Po 2 metų ištiko santykių krizė. Jie manė, kad pavargo vienas nuo kito.

Tačiau, kai Viktorija sužinojo apie nėštumą, skyrybų klausimas iš karto dingo. 2010 metais gimė Estela, o 2012 – Elina.

Dabar sesės svajoja apie brolį. Viename interviu Michailas prisipažino, kad jie su žmona yra nieko prieš susilaukti ir trečio vaiko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *