Kategorijos
naujienos

Jauna moteris pastebėjo kad veidas pradėjo neproporcingai keistis ir bjaurėti, todėl kreipėsi į gydytojus. Priežastis buvo neįtikėtina

Kanadietė Rebeka Čuran vieną dieną veidrodyje pradėjo pastebėti veido bruožų pakitimus, kurie moteriai ne itin patiko – padidėjusi nosis, žandikaulis.

Tada moteris pamatė, kad ir kitos kūno dalys – rankos ir kojos taip pat išdidėjo – lyg visas kūnas būtų pradėjęs neproporcingai augti. Rebeka nusprendė nedelsti ir kreiptis į gydytojus, kad sužinotų, kas jai nutiko.

30-metė Rebeka visada buvo jaunatviška, paslaugi ir darbšti moteris. Socialinė darbuotoja savo gyvenimą paskyrė vaikams. Atrodo, kad gyvenime viskas klostėsi gan neblogai, tačiau, prieš metus moteris pradėjo prarasti pasitikėjimą savimi, nes nesuprato, kas darosi su jos kūnu.

Nors Rebeka valgė nedaug, tačiau pradėjo augti svoris, didėjo nuovargis, o matant savo veido pokyčius, atsirado ir nerimo priepuoliai. Ji buvo įsitikinusi, kad nosis ir smakras tikrai padidėjo.

Žiūrėdama į senas nuotraukas ji pastebėjo, kad veidas išties anksčiau atrodė mažesnis. Matydama save veidrodyje mergina pradėjo pergyventi  ir nusprendė kreiptis į gydytojus norėdama sustabdyti šį procesą.

Tada moteris nemažai laiko vaikščiojo pas įvairius gydytojus. Diagnozės buvo labai įvairios: nuo depresijos iki ribinio diabeto, nerimo sutrikimo, policistinių kiaušidžių sindromo ir pan., bet tai buvo tik spėliojimai, nes niekas nesugebėjo rasti tikslios priežasties.

Iš viso Rebeka savo ligą bandė išsiaiškinti per 10 gydytojų.

Pagaliau, po kraujo tyrimų buvo nustatyta, kad viskas vyksta dėl merginos hormonų kiekio kraujyje. Pasirodo, kad esant nuo 97 iki 297 balų normai, Rebekos hormonų augimo lygis buvo 1015.

Tada imta manyti, kad visą tai galėjo sukelti auglys, esantis smegenų dalyje. Ir tomografinis tyrimas patvirtino šį spėjimą.

Rebekai iškart buvo paskirti vaistai, kad sustabdytų hormonų gaminimą, o 2019 metų rugpjūtį problema galutinai išspręsta – atliktos operacijos metu auglys pašalintas iš smegenų.

Operacija praėjo sėkmingai, be komplikacijų. Ji buvo atlikta per nosies ertmę. Įdomu tai, kad per kelis mėnesius moteris pastebėjo, kad rankos, kojos, bei veido bruožai pradėjo mažėti.

Remiantis nuotraukomis, manoma, kad moteriai visa tai prasidėjo prieš maždaug 15 metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *