Kategorijos
naujienos

Jis laukė savo neįgalios nuotakos prie altoriaus. Tačiau tą akimirką jaunikis nesitikėjo, kad pasirodžiusi mergina privers jį raudoti

29-erių Chelsie Hill istorija rodo, kad nieko nėra neįmanomo. Moteris nuo 2010 metų buvo paralyžiuota nuo juosmens. Tačiau negalia nesutrukdė 29 metų merginai aktyviai gyventi.

Nepaisant negandų, ji tapo Los Andželo neįgaliųjų šokių grupės „Rollettes“ prezidente ir įkūrėja. Chelsie yra neįgaliųjų advokatė ir turi daugiau nei 167 000 „Instagram“ sekėjų. Žmonės ja žavisi už ištvermę, tvirtumą ir drąsą įgyvendinti visus savo planus.

29-erių mergina labai intensyviai ruošėsi savo vestuvių dienai. Ji svajojo apie tobulą santuokos ceremoniją. Ji pati norėjo eiti prie altoriaus.

“Norėčiau pabrėžti, kad važinėti invalido vežimėlyje nėra nieko blogo, tačiau augdama visada įsivaizdavau, kad vieną dieną eisiu link altoriaus”.

Chelsie santuoka turėjo didelę dvasinę reikšmę, todėl ji nenorėjo, kad tą dieną kas nors ją varžytų.

“Tiesiog norėjau tai patirti visa savo esybe. Tai nereiškia, kad negalia iš manęs ką nors atima, bet aš tiesiog norėjau pajusti širdžių ryšį ir atsistoti akis į akį su mylimuoju. Man tai buvo kažkas labai svarbaus asmeniniu požiūriu”.

Todėl nuotaka nusprendė naudoti specialias ortozes, kurios leistų eiti prie altoriaus. Tam ji pasirinko tinkamą suknelę, kuri leido jai lengvai judėti ir pereiti nuo sėdimos padeties prie stovimos. Chelsie viską suplanavo taip, kad Jay būtų nusisukęs nugara į praėjimą ir per anksti nepamatytų savo mylimosios.

Jis apsisuko tik tada, kai su tėvu ėjusi mergina buvo netoli nuo altoriaus. Moteris puikiai prisimena, kaip į šį neįprastą reginį reagavo jos sužadėtinis.

“Vos Jay pamatė mane, jo žandikaulis atvipo. Jis buvo taip sukrėstas, kad aš ėjau, nes jis nežinojo apie mano planus”.

Chelsie prisimena kelią link altoriaus kaip vieną gražiausių įvykių savo vestuvių dieną.

“Tiesiog atrodė, kad mūsų sielos visą laiką buvo susijungusios. Nemačiau nieko aplinkui. Buvo tik jis ir aš”.

Moteris interviu žurnalistams prisipažino, kad po nelaimės jai kilo abejonių, ar jai pavyks kada nors susirasti meilę. O vestuvių ceremonijos metu ji pasakė savo mylimajam:

“Po avarijos nebuvau tikra, ar kada nors rasiu žmogų, kuris mane tikrai mylėtų. Tu mane visiškai priėmei, gerbei ir dievinai mane. Šiandien norėjau padaryti tai, apie ką visada svajojau. Susitikti akis į akį, kai sakysime priesaiką”.

Tačiau merginos suplanuotos staigmenos ties tuo nesibaigė. Pirmajam jaunųjų šokiui Chelsie naudojo modernius kojų įtvarus, kurie leido jai judėti. Šeima ir draugai buvo nustebinti moters drąsos.

Ši mergina yra įrodymas, kad kiekvienas iš mūsų galime savo gyvenime padaryti ką tik norime, tik reikia turėti daug drąsos, užsispyrimo ir motyvacijos. Mergina iš visų jėgų siekė savo svajonės ir buvo pasiryžusi padaryti bet ką, kad ji taptų realybe. Tokie žmonės verti daug pagarbos ir meilės. Sėkmės jų porai. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *