Kategorijos
naujienos

Moteris ketino ištekėti už neįgalaus vyro, bet tada ji dar nežinojo, kad vestuvių metu įvyks kai kas, apie ką ji negalėjo net pasvajoti

Šias vestuves prisimins visi jose dalyvavę svečiai. Staigmeną, kurią jaunikis paruošė savo mylimajai, ilgam liks visų svečių atmintyse. Žodžiais neįmanoma apsakyti, kokia didžiulę auką vyras padarė, kad nustebintų ir pradžiugintų savo gyvenimo meilę. 

Kevin Taylor susilaužė koją prieš 13 metų. Tai, kas daugumai žmonių gali atrodyti kaip paprastas nepatogumas ir imobilizacija kelioms savaitėms, jam tapo košmaru. Deja, vyrui išsivystė RSD arba algodistrofija (refleksinė simpatinė distrofija). Gydytojai pripažino, kad tai buvo blogiausias kada nors matytas ligos atvejis. 2009 metais koją teko amputuoti.

Vyras neketino pasiduoti ir norėjo gyventi kaip anksčiau. Nors ir žinojo, kad jam bus sunku, jis nepasidavė.

“Jis tikrai geras mano bičiulis, ir kai stebėjau, kas vyksta jo gyvenime, buvau tikras, kad jis pasiduos. Nieko negalėtų būti blogiau. Jis tikrai stiprus ir tai įrodo kiekviename žingsnyje”- sakė Kevin draugas.

Šiuo labai sunkiu gyvenimo tarpsniu Kevin sutiko moterį, kurią iš karto pamilo ir sulaukė jos atsako. Tai buvo Kupidono strėlė pervėrusi dviejų žmonių širdis. Išrinktajai neįgaliojo vežimėlis nebuvo kliūtis. Viskas įvyko labai greitai, nes pora negalėjo gyventi vienas be kito. 

Jie planavo vestuves, kvietė svečius ir ruošėsi svarbiausiai jų gyvenimo dienai. Tačiau Kevin savo sužadėtinei buvo suplanavęs kai ką ypatingo. Svečiai jau laukė, kol pasirodys nuotaka, lydima tėvo. Kai buvo ištarti šie žodžiai: Prašau visų atsistoti. Visi tolygiai kilo iš kėdžių… įskaitant jaunikį. Kai sužadėtinė tai pamatė, ji iškart pravirko. Ji negalėjo patikėti tuo, ką mato.

Mergina negalėjo ištarti nė vieno žodžio. Paaiškėjo, kad Kevin keletą mėnesių dirbo, kad padovanotų savo būsimai žmonai vieną gražiausių dovanų, kokią tik ji gali įsivaizduoti. Jis slapta lankė susitikimus su kineziterapeutu ir reabilitologu. Jis atliko daugybę pratimų, norėdamas, kad tai, kas atrodė neįmanoma taptų realybe. Vyras prostetikos pagalba galėjo vėl stovėti savo jėgomis.

Visi susirinkę akimirką palaukė, kol Kevin sugebės atsistoti ir pažvelgti į mylimosios akis. Jaunikis sutikęs savo mylimąją įgavo viltį ir vėl vaikščioti ir jo siekis išsipildė. Vestuvių metu nuotaka pirmą kartą pamatė savo mylimą žmogų stovint.

Ši akimirka palietė ne tik jaunųjų porą, tačiau ir svečius bei interneto vartotojus. Koks gražus atsidavimas. Šie du jauni žmonės iš tiesų myli vienas kitą ir yra pasiryžę padaryti bet ką, kad antra pusė būtų laiminga. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *