Kategorijos
naujienos

Nuotaka atsiprašė pamergių dėl joms išrinktų suknelių, tačiau ji nesitikėjo, kad viena iš jos draugių išrėš ilgai slėptą tiesą apie tai, ką ji mano apie kadaise madingas sukneles

Daugelis nuotakų pasilieka vestuvinę suknelę. Suknelė lieka nuotaikai ne tik puikiu prisiminimu apie didžiąją dieną, bet ir idealiu drabužiu, kurį vėl galima užsivilti švenčiant vestuvių metines arba atnaujinant įžadus.

Ne ką rečiau sukneles sau pasilieka ir pamergės, kurios taip pat drabužį mėgsta pasilikti it suvenyrą. Dar jos kartais tikisi, kad atsiras galimybė jas vėl apsivilkti. 

Moteris vardu Tammi Sauer per 20 -ąsias vestuvių metines savo Facebook profilyje paskelbė įrašą, kuriame ji prisiminė savo vestuvių dieną. Įraše ji paskelbė ir nostalgiją keliančiomis nuotraukomis, tarp kurių, žinoma, buvo ir ceremonijos nuotrauka. 

Taip pat ji žaismingai atsiprašė pamergių už sukneles, kurias pasirinko pati nuotaka. Žinoma, apranga buvo priderinta prie vestuvinės suknelės.

1995 m. suknelės tikrai buvo įspūdingos ir Tammi tikėjosi, kad jos draugės vieną dieną panaudos jas dar kartą.  Tačiau greitai praėjus tų laikų madai, moteris greitai suprato, kad suknelės niekam nebereikalingos. 

Tačiau viena iš pamergių, jos draugė Heidi Mann, turėjo visiškai kitokią nuomonę ir neketino priimti atsiprašymo, o dėl to susidarė juokinga situacija. „Ką reiškia atsiprašymas už sukneles? Aš visą laiką nešioju savo“. Tai buvo Heidi komentaras po Tammi įrašu. Ji norėjo draugei parodyti, kad suknelės, kurias ji kadaise išrinko, yra jos mylimiausios. Moteris pajuokavo, kad savo suknelę ji nešioja kone kasdien. 

Moteris paskelbė savo buities nuotraukas, kuriose ji vilki prieš 20 metų gautą drabužį. Daugybei žmonių iš karto patiko Heidi pokštas, kuriuo ji norėjo šmaikščiai palaikyti draugę. Reikia pripažinti, kad net ir po 20 metų moteris vis dar atrodo nepriekaištingai apsirengusi pamergės suknelę.

Įdomiausia dar yra tai, kad šiandien sugrįžusi 90-ųjų mada leistų moteriai iš tiesų dar kartą apsivilkti šią suknelę ypatingai progai. Heidi prisipažįsta turinti senų suknelių kolekciją, kurią saugo kaip prisiminimą. Kartais ji jas apsirengia, kad pralinksmintų šeimos narius ir draugus. 

Heidi norėjo pralinksminti savo draugę ir tai jai puikiai pavyko – Tammi buvo patenkinta pokštu. Tačiau nė viena iš moterų nesitikėjo, kad pokštas taps toks populiarus ir pralinksmins platesnę socialiniį tinklų vartotojų grupę.

Heidi įrašu pasidalino daugybė žmonių Facebook platformoje. Dauguma ju labai pozityviai įvertimo moters pokštą. Šiandien mes linkę nekaupti daiktų ir viską, ko nenešiojame atiduodame ar parduodame, tačiau Heidi pavyzdys rodo, kad kartais sukaupti suvenyrai iš praeities net labai praverčia, kai nori pralinksminti savo draugus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *