Kategorijos
naujienos

Internautai pašiepė vaikiną, laikantį savo apkūnią merginą, tačiau poros komentarai visus nutildė

Mzznaki Tetteh pasidalino romantiškos fotosesijos nuotraukomis socialiniuose tinkluose, o tūkstančiai žmonių pradėjo tyčiotis iš jos figūros ir rašyti nemalonius komentarus viršsvorio tema. Tuo metu pora ruošėsi savo vestuvėms, tačiau komentatoriai “gailėjo“ vaikino, kad jam teks vesti tokią moterį.

Daugelis komentatorių išjuokė nuotrauką, kur vaikinas laiko savo mylimąją ant rankų. Jie rašė: “Atrodo, kad šis vyrukas yra tikras galiūnas“, “Kaip jis sugeba pakelti tokią storą moterį?“ ir panašius komentarus.

Visgi netrukus mergina davė atsaką visiems kritikams, o jos sekėjų skaičius socialiniame tinkle sparčiai išaugo.

Nekreipdama dėmesio į visą negatyvą, mergina prieš lemtingą dieną sudalyvavo ir mergvakario šventėje.

“Aš esu visiškai patenkinta savimi… Jūsų pikti komentarai tikrai nesužlugdys mano laimės… Ačiū už visus komplimentus ir palinkėjimus… Viso gero“ – rašė mergina ir toliau dalinosi gražiomis nuotraukomis su savo mylimuoju.

Šiose nuotraukose galima matyti, kad Mzznaki ir Amoa vestuvės buvo labai linksmos ir gražios. Pora noriai pozavo prieš fotoobjektyvą, o dabar moteris nebesulaukia jokių neigiamų komentarų apie savo svorį.

Visos šios istorijos metu Amoa palaikė savo mylimąją, kuri jam prisipažino, kad neigiami komentarai ją labai nuliūdino. Norėdamas įrodyti, kad poros jausmai yra abipusiai, vaikinas savo paskyroje taip pat paliko komentarą:

“Kiekvieną kartą, kai suklydau ar pasielgiau neteisingai, tu man parodei teisingą kelią. Tavo pasirodymas visiškai pakeitė mano gyvenimą. Mano širdis nebepriklauso man. Dabar ji yra tavo. Tu esi pats geriausias dalykas, kuri nutiko mano gyvenime“ – šiuos žodžius mylimajai skyrė Amoa.

Likus kelioms dienoms iki vestuvių Amoa pasakė Mzznaki: “Mieloji, kasdien aš vis labiau tave įsimyliu. Laukiu tos akimirkos, kai prie altoriaus galėsiu ištarti “taip“ ir praleisiu visą likusį gyvenimą su tavimi“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *