Kategorijos
naujienos

Per vestuves jaunikis pateikė pasiūlymą ir nuotakos sesei, tačiau jaunoji dėl to nė kiek nepyko

Ashley ir Hanna yra labai artimos sesės. Jos nėra dvynės, tačiau jų jausmai ir supratimas, lyg sesių gimusių tą pačią dieną. Ashley yra keliais metais vyresnė už Hannah, todėl nuolat rūpinasi savo jaunesniąja seserimi. Hannah gimė su Dauno sindromu, tačiau negana to, serga dar ir debiatu. Vyresnioji sesuo pažadėjo niekada nepalikti jaunėlės.

Bėgant laikui merginos užaugo, o Ashley pradėjo vaikščioti į pasimatymus su vaikinais. Tačiau į visus pasimatymus mergina pasiimdavo ir savo sesę. Nedaugelis vaikinų būdavo patenkinti tokiu “balastu“. Nė vienas iš jų nenorėjo bendrauti su Dauno sindromą turinčiu žmogumi, todėl Ashley iš karto nutraukdavo pažintį su šiais vaikinais. Vėliau mergina susipažino su Will ir netrukus jaunuoliai pradėjo susitikinėti.

Mergina labai bijojo neigiamos Will reakcijos į Hannah. Ashley labai patiko Will, tačiau jeigu jis nebus pasiryžęs priimti Hannah, teks ir su juo santykius nutraukti. Kai mergina pristatė savo sesę, visos jos baimės nepasitvirtino. Vaikinas tapo puikiu jaunesnės sesers draugu. Will niekada nesigėdijo, kad Hannah turi Dauno sindromą. Jis pamilo Hannah lyg savo seserį. Ashley juokavo, kad Will teks vesti abi seseris iš karto.

Vieną eilinę vasaros dieną trijulė išvyko paiškylauti į gamtą ir po kiek laiko Will priklaupė ant kelio ir pasipiršo Ashley. Mergina net nesudvejojusi sutiko.

Will pabučiavo savo sužadėtinę ir pasakė, kad tai dar ne viskas. Jis atsisuko į Hannah ir vėl priklaupė ant kelio. Jis turėjo dar vieną žiedą rankoje ir paklausė: “Hannah, ar tu būsi geriausia mano draugė?“. Mergina negalėjo sulaikyti ašarų ir, žinoma, sutiko.

Vestuvių dieną abi seserys buvo su vestuvinėmis suknelėmis. Pora paprašė kunigo, kad jis perskaitytų ir linksmą priesaiką Willui su Hannah. Kunigas paklausė: “Ar jūs sutinkate visada važiuoti į žvejybą, pasakoti vienas kitam kvailus, juokingus pokštus ir rūpintis vienas kitu?“. Kai abu atsakė teigiamai, kunigas paskelbė juos geriausiais draugais ir leido apsikabinti.

“Mano sesuo negali gyventi viena. Kai tėvai pasens ir nebegalės pasirūpinti Hannah, jog globa atiteks man. Esu labai dėkinga vyrui už palaikymą“ – sako Ashley.

Žmonės, turintys Dauno sindromą, skiriasi nuo sveikų žmonių. Bet jie yra žmonės, kaip ir mes visi. Will pasielgė labai drąsiai. Jis neatsisakė merginos, kuri turi su savimi “balastą“. Priešingai, jis padarė viską, kad Hannah pasijaustų pilnaverčiu žmogumi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *