Kategorijos
naujienos

Ką mažojo pirštelio dydis gali papasakoti apie jūsų asmenybę?

Rankos yra mūsų nepakeičiama kūno dalis, kurių pagalba kasdien atliekame daugybę funkcijų – rašome žinutes, gaminame maistą, sportuojame ir panašiai.

Todėl, nenuostabu, kad yra posakis „kaip be rankų” tam tikrose situacijose iš kurių negalime be kažko išsiversti.

Tačiau, ar žinojote, jog dar be to, mūsų rankų pirštai dar gali ir papasakoti apie mūsų charakterį?

Pasirodo, palyginę skirtumus tarp mažojo ir bevardžio pirštų, mes galime sužinoti savo asmenybės savybes.

Pirmiausia, pažiūrėkite į savo pirštus ir nustatykite, kuriam tipui jūs priklausote.

Nusistatėte savo tipą? Tuomet, savo asmenybės aprašymą rasite žemiau.

Pirmasis tipas.

Jeigu jūsų mažasis pirštas baigiasi pirmosios bevardžio piršto linijos lygyje, tai reiškia, kad turite subalansuotą asmenybę. Tokio tipo asmenybei svarbu tvarka, taika ir ramybė. Žmogus instinktyviai vengia chaoso.

Jam patinka, kad visi daiktai savo vietose, tačiau, tuo pačiu toks žmogus ir nėra pedantas ar perfekcionistas. Vienintelis dalykas, galintis versti nerimauti yra pusiausvyros nebuvimas.

Žmogus, turintis tokius pirštus, yra subalansuotas emocinėje, seksualinėje ir intelektualinėje srityse. Mintys ramios, sprendimai apgalvoti, nuomonė pagrįsta.

Šio tipo žmonės turi sveiką blužnį ir skrandį. Tačiau yra depresijos tikimybė, tad verta daugiau laiko praleisti su draugais, bei artimais žmonėmis!

Antrasis tipas.

Jeigu jūsų mažylis išsikiša virš pirmojo bevardžio piršto, tai žmogus priklauso tam žmonių tipui, kurie visada atiduoda daugiau, nei kad iš jų reikalaujama. Tiek asmeniniame gyvenime, santykiuose, tiek profesijoje, šis žmogus daro daugiau. Žinoma, savo noru, ne prievarta.

Dosnumu ir kruopštumu jie skiriasi nuo visų kitų. Tokių pirštų turėtojas instinktyviai ieško tų, kurie supras jo sielą ir priims jį tokį, koks yra. Tokiam asmeniui galima saugiai patikėti bet kokią paslaptį. Be to, jis žino kaip taktiškai išsaugoti jam patikėtą informaciją.

Šio žmogaus neatkalbėsi – jie griežtai laikosi savo nuomonės. Jam svarbu teisingumas.

Šio tipo žmonės taip pat turi sveiką blužnį ir skrandį. Tačiau dideli siekiai kartais gali atnešti daug streso. Reikėtų nepamiršti apie poilsį!

Trečiasis tipas.

Šiam žmonių tipui priklauso asmenys, kurių trumpasis pirštas nepasiekia pirmojo bevardžio piršto sąnario.

Šiam tipui priklausantis žmogus jautrus, emocingas, jausmingas. Toks asmuo nedvejodamas atidės savo reikalus tam, kad galėtų kam nors padėti. Be to, jeigu jau įsileido kažką į savo vidų, tai ir priims jį visam gyvenimui.

Šio tipo asmenys geba gerai įsijausti į kitų situacijas, atsidurti jų vietoje. Jis gali suteikti savo artumą ir užuojautą tiems, kuriems to reikia, o šios savybės visada visus traukia, kuriems svarbu žmogiškumas ir rūpestingumas.

Galima virškinimo sutrikimų rizika. Todėl būtina prižiūrėti savo mitybą ir nepamiršti gerti vandens.

Koks Jūsų tipas? Parašykite komentaruose

Jeigu ateityje norite pamatyti daugiau panašaus turinio, pasidalinkite šiuo įrašu su kitais. Ačiū, jog skaitote!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *