Kategorijos
Istorijos

Moteris ilgą laiką kasdien aptarnaudavo nemalonų senolį, kurio vengdavo kiti. Sužinojusi, kad jis mirė, ji sulaukė dar vienos netikėtos žinios

Žmonės, dirbantys paslaugų srityje, žino, kad kasdienybėje gali pasitaikyti ir labai nemalonių klientų, kurie ne visada bus draugiški jų atžvilgiu. Tačiau, vadovaujantis taisykle „klientas visada teisus”, personalas visada stengiasi išlikti draugiškais, šypsotis, pozityviai priimti kiekvieną atvejį.

Viena Teksaso padavėja Melina Salazar iš Brovnsvilio turėjo nuolatinį klientą, su kuriuo taip pat dažnai pasitaikydavo problemų.

Kasdien atėjęs į restoraną senolis, vis turėdavo kuo skųstis. Daugelis darbuotojų jo nemėgo, tad Melina buvo vienintelė padavėja, sutikusi aptarnauti vyrą.

Senolis buvo 89 metų karo veteranas, vardu Valteris. Moteris kasdien jį aptarnaudavo, nepaisydama įvairiausių skundų ir blogos nuotaikos. Ir visa tai tęsėsi 7-erius metus.

Dažnai lankęsis restorane vyriškis, pradėjo čia nebesirodyti. Melinai pasidarė smalsu. Į galvą pirmiausia atėjo mintis, jog senolis galėjo mirti sava mirtimi, todėl patikrino ligonines. Jos įtarimai pasitvirtino, Valteris mirė.

Po kelių dienų į restoraną atėjo vyras, kuris kreipėsi į Meliną. Tai buvo advokatas. Jis turėjo jai netikėtą žinią.

Pasirodo, Valteris moteriai užrašė savo palikimą. Tai buvo 50 tūkst. dolerių ir automobilis.

Paaiškėjo, jog ji buvo vienintelis žmogus, kuris buvo malonus karo veterano gyvenime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *