Kategorijos
naujienos

Ką reiškia sapnuoti mirusį žmogų?

Jūs sapnuojate mirusį artimą žmogų? Štai ką tai reiškia! Jis gali turėti specialų pranešimą jums. Jei jūs kažkada praradote mylimą žmogų, žinokite, kad jo praradimo skausmas lydės jus visą gyvenimą, kol vieną kartą ateis palengvėjimo momentas.

Ir kai mes išgyvename artimo žmogaus mirtį, jis mums dažnai vaidenasi visur, arba aplanko mus sapnuose. Ką tai galėtų reikšti? Tai tiesiog proto žaidimai ar gal būt kažkas daugiau?

Jūs sapnuojate mirusį artimą žmogųJie perduoda, kad viskas tvarkoje.

Lauri Mur, psichologė-mediumas mano, kad sapnuoti mirusius artimuosius – tai ženklas, kad jie nori perduoti jums pranešimą. Pavyzdžiui jūsų mylimas žmogus gali jus aplankyti jus sapne, kad pasakytų, kad jam viskas gerai, ir kad jis sėkmingai nusigavo „anapus“.

Jie jus palaiko.

Arba jūsų mylimas žmogus gali lankyti jus sapnuose, kad palaikytų jus, ir pasakytų, kad tie svarbūs sprendimai, kuriuos jūs priėmėte, jam mirus, yra teisingi.

Jie myli jus.

Kartais pranešimas, kurį nori perduoti jums jūsų mylimas žmogus, tai tiesiog pasakyti, kad jis jus myli. Po jo apsilankymo jūs galite pajausti ramybė ir džiaugsmą.

Jie įspėja jus.

Bet gali būti ir momentų, kai jūs po jų apsilankymo sapne jaučiate baimę ir siaubą. Tokiu atveju jūsų mylimas žmogus bando jus įspėti apie kažką, ir tada jis gali sapne atrodyti „baisus“ arba keistas.

Jie nukreipia jus.

Daugumoje atvejų jūsų mylimas žmogus nebūtinai kalbėsis su jumis sapne, jis savo pranešimą perduoda telepatiškai. Net jei jis tyli, tai taip pat pranešimas.

Jei jūs dažnai sapnuojate savo mylimus artimuosius, žinokite, jūs ne vieniši. Lauri Mur sako, kad jie ateina beveik pas visus. Bet jei tokių sapnų nėra, tai gali reikšti, kad jūs vis dar pergyvenate jų netektį, arba, jūs tiesiog neatsimenate savo sapnų.

Vienas iš būdų, geriau prisiminti savo sapnus — užsivesti sapnų dienoraštį.

Dar vienas būdas susapnuoti mirusį artimąjį — miegoti su jo nuotrauka arba prieš miegą apie jį galvoti.

O jūs sapnuojate mirusius savo artimuosius? Jus tai gąsdina?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *