Kategorijos
Gyvūnai

Šunytės Elleri, gimusios su penkta koja, istorija

Gydytojai privalo būti šaltakraujiški ir realiai vertinti pacientų šansus pasveikti, jų gydymo būtinybę. Veterinarai taip pat ne išimtis – kai pasaulį išvydo mažylė Elleri, ji iškart buvo pasmerkta.

Daugybinės mutacijos ribojo jos gyvybines funkcijas, o penkta letena bjaurojo ją. Elleri laukė greita žūtis, bet į ją atkreipė dėmesį gyvūnų globėja Lora Lallabel.

Penkta koja labai trukdė Ellari, kai ji bandė pradėti vaikščioti, o dar anksčiau kilo kitos problemos. Šunelio vidaus organai buvo gerokai pakitę, todėl jis ilgai neatmerkė akių, negalėjo ryti pieno mišinio, sirgo ir verkė.

Lora daug vargo su juo, bet kuo daugiau leido laiko, tuo labiau įsimylėjo šį rausvą sutvėrimą. Atrodė, kad kartu su papildoma koja šunelis įgijo ir papildomo žavesio, tokia Ellari atrodė meili.

Su Loros pagalba mažoji buldogė Ellari išgyveno savo sunkiausius pirmuosius tris mėnesius. Išmoko normaliai ėsti, pasitaisė, tik vaikščiojimas išliko problemiškas – penkta koja smarkiai trukdo. 

Bet gydytojai teigia, kad dabar ji turinti šansų. Galūnė nesivysto, ji visai maža, lyginant su kitomis, ir ją galima būtų pašalinti. Bet tai tik su sąlyga, kad Ellari atras šeimininkus, kurie ja rūpinsis – operacija ne iš paprastųjų, gyvūnų prieglaudos sąlygomis jos atlikti nepavyks.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *