Kategorijos
naujienos

Priežastys kodėl turėtumėte keltis 6 valandą ryto – šis įprotis pakeis jūsų gyvenimą

  1. Atsiras laiko, susikalbėti su savimi

Dauguma žmonių nepasiekia savo tikslų tik todėl, kad jiems nepakanka susikaupimo – susifokusavimo. Jei jūs pradedate dieną ne nuo to, kad išsiaiškintumėt, ties kuo jums reikia susikaupti pirmiausia, tai vargu ar jūs prisiminsite apie savo didžiuosius tikslus dienos bėgyje.

  1. Jūs turėsite laiko, susiplanuoti savo dieną

Vieversiai turi galimybę susiplanuoti savo dieną iš anksto, iki tol, kai nueina į darbą. Kuo anksčiau sudarysite savo dienos planą, tuo efektyviau ir produktyviau panaudosite savo laiką.

  1. Rytas – puikus laikas padirbėti su savimi.

Kas pasakė, kad jūs turite lėkti į biurą, tik prabudę? Tuo pat metu dauguma iš mūsų skundžiasi, kad nepakanka laiko šeimai, pramogoms ar sporto salei.

Jei jūs pradėsite keltis 6 valandą ryto, jūs turėsite dar kelias valandas iki darbo dienos pradžios, galite nueiti į sporto salę. Kai užsiimate sportu rytais, jūsų organizmas prisipildo endorfinų.

  1. Jūs pradėsite pusryčiauti

Jūs visą savo gyvenimą girdite, kad pusryčiai —  svarbiausias dienos valgymas. Jei jūs atsibusite porą valandų prieš darbo dienos pradžią, tikrai negalėsite nepapusryčiauti.

  1. Taip elgiasi dauguma sėkmingų žmonių!

New York Magazine savo straipsnyje apie Džeką Dorsį, Twitter įkūrėją,pasakojo skaitytojams, kad jis pradeda savo dieną 5:30 ryto. Dorsis panaudoja laiką iki darbo dienos pradžios savo meditacijai ir 10 km krosui.

  1. Jūs būsite dviem žingsniai priekyje kitų

Visus nemaloniausius reikalus aš išmokau išspręsti iki 8 val. ryto. Šis įprotis leidžia man pragyventi visą sekančią dieną su dideliu energetiniu resursu ir su atliktos pareigos jausmu. Įprotis atlikti pačius nemaloniausius reikalus ryte, sumažina streso ir nerimo lygį.

Ir dar. Jei jūs sugebėsite išmokyti save prabusti dviem su puse valandos anksčiau, nei paprastai, turėsite 150 minučių darbinio laiko privalumą per dieną. Tai 17 su puse valandų per savaitę ir virš 70 valandų ž per mėnesį. 840 valandų per metus. Pasirinkimas jūsų rankose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *