Kategorijos
naujienos

Kai motina ligoninėje pamatė, jog vaikas gimė su „kiškio lūpa”, ji iškart jo atsisakė. Kaip susiklostė vaiko likimas?

Jo paties motina atsisakė mažojo Mišos dar būnant ligoninėje. Ji ilgai laukė sūnaus gimimo, tačiau kai tik tai atsitiko, suprato: jai nereikia kūdikio negražiu veidu. Leiskite jums papasakoti, kaip susiklostė berniuko gyvenimas, kurio jo motina paliko 1983 m.

Dėl išvaizdos trūkumų vaikas neteko mamos

Šio berniuko motina Irina Michailovna buvo paprasta kaimo mokytoja – ištekėjusi moteris, kurios graži dukra jau augo. Ji išdidžiai laukė akimirkos, kai gims jos įpėdinis. Ji netgi sugalvojo jam gražų vardą – Aleksandras.

Laiminga akimirka atėjo, tačiau pamačiusi naujagimį moteris nebuvo laiminga. Vaikas gimė su trūkumu – lūpos plyšimu. Sužinojusi apie tai, ji suprato, kad nėra pasirengusi auginti netobulos išvaizdos berniuko.

Negalvodama du kartus, Irina Michailovna paliko sūnų ligoninėje. Ji grįžo namo viena, o kūdikis liko be mamos.

Iki trejų metų berniukas gyveno vaikų namuose

Mažas berniukas greitai buvo paskirtas į vieną iš kūdikių namų Rostovo srityje. Visi tikėjo, kad vaikiną ištiko blogiausias likimas. Niekas nesiruošė taisyti išvaizdos defekto – reikėjo atlikti operacijas, o tai yra ir laikas, ir pinigai.

Kartais buvo norinčių įsivaikinti vaiką. Tačiau pamatę berniuko veidą, jie pasirinko kitus vaikus, be trūkumų.

Tai tęsėsi, kol berniukui sukako 3 metai.

Dievas atsiuntė vaikų tėvus

Vieną gražią dieną į kūdikio namus atvyko susituokusi pora – vyras su vidutinio amžiaus moterimi Tatjana ir Michailu. Jie paskelbė norą tapti berniuko įtėviais.

Pasirodo, tuo metu šios istorijos herojus nebuvo vienintelis vaikas su kiškio lūpa kūdikio namuose. Du vaikinai buvo parodyti susituokusiai porai abejodami, supratę, kad greičiausiai niekas jais nesidomės. Tačiau ši šeima beveik nedvejodama įsivaikino ir vieną, ir antrą vaikiną.

Vėliau Tatjana sakė, kad vaikų namų darbuotojai buvo nustebinti : „Jūs esate pirmoji pora, pasiėmusi neįgalius vaikus“. Tačiau moters ir jos vyro berniukų trūkumai visai neišgąsdino. Ji neslepia tikrosios to poelgio priežasties: „Mums tik gaila vaikų“.

Tatjana prisipažino, kad ji ir jos vyras dėjo visas pastangas, kad berniukai atrodytų normaliai. Tam buvo atlikta daugiau nei 30 operacijų.

Naujas gyvenimas naujoje šeimoje

Berniukas buvo pavadintas Michailu, jis gavo Sorokino pavardę. Abiems vaikams nebuvo nuobodu. Be jų, Tatjana ir Michailas jau turėjo vaikų – sūnų ir dvi dukteris (viena iš jų buvo įvaikinta). Pamažu šios šeimos tapo vis daugiau – į ją pateko naujų vaikų, įvaikintų iš vaikų namų. Neseniai tapo žinoma, kad Tatjana ir Michailas per visą savo gyvenimą užaugino 80 vaikų! Sunku tuo patikėti! Bet pažiūrėkite į nuotrauką apačioje:

Mišai nebuvo nuobodu augti ir vystytis tokiomis sąlygomis. Be to, jį supo šilčiausios emocijos. Vaikinas pražydo labai greitai.

Išvaizda problema buvo išspręsta

Tatjana Vasilievna pripažįsta, kad kelias į grožį berniukams nebuvo lengvas ir trumpas: „Pirmosios operacijos buvo atliekamos kas šešis mėnesius. Visą laiką tampiau kūdikius po veido ir žandikaulių skyrius. Surinkau pinigus iš fondų. Bet galų gale Maskvoje turėjome sudėtingą operaciją. Jie paėmė kremzles iš Sašos šlaunies, įkišo ir suformavo nosį. Labai kruvina ir labai baisi operacija“.

Visa ši situacija su vizitais pas gydytojus truko 17 ilgų metų, tačiau, laimei, ją vainikavo sėkmė. Vaikinams nebuvo nė 20 metų – jie abu tapo gražūs.

Berniukas buvo mylimas, tačiau jis visada svajojo susitikti su mama.

Atrodytų, kad viskas gyvenime yra gerai, tačiau Michailas, žinodamas, kad nėra jų vaikas, labai norėjo susitikti su savo biologine motina. Įvaikintojai neprieštaravo. Kaip sako Tatjana Vasilievna, jai visiškai nesvarbu, jei jos įvaikinti vaikai išreiškia norą susitikti su giminaičiais, kurie kažkada juos paliko. „Jei tai netrukdo vaikų auklėjimui, jų raidai, aš netrukdau jiems susitikti. Aš net pati pakviečiu tokius artimuosius, kad vaikas gyventų ramiai“, – prisipažįsta moteris.

Sužinojusi apie Michailo troškimą, šeima netrukdė jam susitikti su jo biologine motina. Jos adresą žinojo Tatjana Sorokina, tad vaikinas nuėjo susipažinti.

Susitikimas buvo labai trumpas. Tatjana Vasilievna gerai prisimena savo detales : „Supratusi, kas yra priešais ją, moteris iš už durų pradėjo šaukti, kad turi tik vieną dukterį Lenochką, kad Miša negali būti jos sūnus. Apskritai ji net neįleido manęs į tarpdurį“. Įvaikinto sūnaus reakciją ji taip pat gerai prisiminė : „Vos sulaikydamas ašaras Miša nuėjo prie automobilio. Važiuodamas namo tylėjo. Ir tada jis kažkaip su tuo susitaikė. Dabar su Miša viskas gerai. Jis jaučiasi taip, lyg būtų mylimiausias vaikas pasaulyje“.

Kaip dabar gyvena Michailas

Dabar Michailas Sorokinas yra suaugęs vyras, jam 38 metai. Jis jau seniai išplaukė iš tėvų lizdo ir nuėjo į suaugusį, savarankišką gyvenimą. Dabar jis gyvena Rostove prie Dono.

Vaikinas yra dėkingas įtėviams už suteiktą meilę ir rūpestį. Ir net jei jie nėra kraujo giminaičiai vienas kitam, bet širdyje Michailas ir Tatjana yra Mišos Sorokino mama ir tėtis.

Ši istorija yra dar vienas įrodymas, kad tikri tėvai yra žmonės, kurie augino, o ne tie, kurie pagimdė vaiką. Michailo Sorokino atvejis dar kartą patvirtina, kad tikra meilė gali ne tik sušildyti, bet ir pagražinti žmogaus gyvenimą, padaryti jį daug laimingesnį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *