Kategorijos
Įžymybės

Įžymybės, kurios net nesistengė paruošti savo kūno paplūdimiui, tačiau joms buvo nusispjauti ant savo išvaizdos ir kitų žmonių nuomonės

Nesijaudinkite, kad nespėjote paruošti savo kūno vasarai. Dar turite laiko iki deginimosi sezono. Šios žvaigždės taip pat nespėjo pasiruošti.

Chris Pratt

Orlando Bloom poilsis Malibu

Kur dingo Selena Gomez figūra?

Sharon Stone

Hugh Grant 

Net ir per drabužius šviečia ne kokia Iggy Azalea figūra

Russell Crowe

Ir jo papildomi kilogramai

Leonardo DiCaprio ir Kate Winslet atostogos

“Didžiojo sprogimo teorija“ žvaigždė mėgsta pavalgyti

Courtney Love daug padarė, kad taptų patrauklesnė, tačiau ne visos manipuliacijos su jos išvaizda praėjo sklandžiai. Po riebalų nusiurbimo ant pilvo ji vis dar turi kabančias odos raukšles.

Tara Reed, siekdama grožio, taip pat atsigulė ant operacinio stalo. Atrodo, kad rezultatas nėra pats sėkmingiausias visiems, išskyrus pačią Tarą: aktorė nenustoja sakyti, kad jos kūnas yra puikios būklės ir ji jai labai patinka.

Scarlett Johansson pilvas netrukdo jai išdidžiai dėvėti pasaulio sekso simbolio titulą. Galbūt ji turėtų parašyti knygą, kaip nustoti jaudintis dėl savo figūros ir mėgautis vyrų dėmesiu, nepaisant savo formų. 

Kelly Osbourne

Narkotikai ir alkoholis, tapę ištikimais Lindsay Lohan gyvenimo palydovais, negalėjo sukelti gerų padarinių jos išvaizdai.

35 metų dainininkė Lana Del Rey sukrėtė gerbėjus pasikeitusiu kūnu: pasikeitė kadaise liekna ir grakšti Lanos figūra. Dainininkė demonstruoja suglebusį ir visai nepatrauklų pilvą. Tikėkimės, kad visi pokyčiai yra laikini.

Eva Longoria

Uma Thurman

Pamela Anderson

Kate Moss

Kesha

Alanis Morissette

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *