Kategorijos
naujienos

Kodėl santuokos nutraukimas yra geriau nei nelaimingi santykiai?

Psichologai teigia, kad geriau skyrybos, nei gyventi santuokoje, kuri nesuteikia jums laimės. Ir iš tikrųjų, gyvenimas yra per trumpas, kad kentėtumėte nesveikus santykius.
Taigi, kodėl vien tik skyrybų mintis sukelia paniką? Nepageidaujamos mintys iš karto patenka į galvą: kaip aš gyvensiu vienas? Kaip mūsų vaikai reaguos į tai? Ar man reikės gyventi vienam iki savo dienų pabaigos?
Žinoma, tokios neigiamos mintys sukelia tik skausmą ir depresiją. Bet jei bandysite sutelkti dėmesį į teigiamą skyrybų pusę? Yra bent 11 priežasčių, kodėl santuokos nutraukimas yra daug geresnis nei buvimas nelaimingoje santuokoje.
1. Santuoka yra saugesnė, tačiau santuokos nutraukimas leis jums pradėti naują gyvenimą!
Net nepavykusioje santuokoje, jūs žinote, kas laukia jūsų ateityje. Ir tai leidžia pajusti tam tikrą saugumą. Tačiau skyrybos suteikia viltį, kad pagaliau tapsite tuo, kuo norite, būsite laimingi, atsiras galimybė susirasti mylimąjį.
2. Geriau būti vienišu tėvu, nei rodyti vaikui konfliktus ir ginčus.
Jei turite vaikų, geriau nutraukti santuoką nei gyventi blogoje. Vaiko psichikos susidarymas vyksta ankstyvame amžiuje. Ir jei vaikai matys jų tėvų ginčus, tada ateityje jie greičiausiai atgamins panašius santykius savo šeimoje.
3. Jūs nusipelnote partnerio, kuris elgsis su jumis taip, kaip elgiatės su juo.
Skyrybos tikrai yra geriau nei santuoka be meilės. Visi žmonės nusipelno būti mylimi. Kodėl gyventi santuokoje, kur meilė ir pagarba nėra prioritetas?
4. Po skyrybų gausite ne tik laisvę, bet ir galimybę sutikti tinkamesnį partnerį.
Skyrybos visada yra skausmingos, bet kai tik tai atsitiks, jausitės atsipalaidavę. Tapę laisvu asmeniu, jūs greičiausiai galėsite atrasti savo tikrąjį sielos draugą!
5. Skyrybos padeda pažvelgti į save su kitomis akimis.
Po skyrybų vėl įsimylėsite. Jūs turėsite galimybę atiduoti visą savo meilę ir energiją, tinkamam žmogui. Rasite taiką, laimę ir gyvenimo džiaugsmą.
6. Skyrybos yra geresnės nei jūsų vaikų nuolatinis priešiškumas šeimos gyvenimui.
Kas gali būti blogiau vaikams, nei gyventi priešiškoje atmosferoje ir matyti jų tėvus nelaimingus? Galbūt visų šeimos narių gyvenimas po skyrybų taps daug geresnis ir laimingesnis.
7. Skyrybos parodys skirtumą tarp vienišumo ir vienatvės.
8. Jūs ir jūsų partneris nebetrukdo vienas kito augimui.
Vienintelis dalykas, kuris „blogą“ santuoką atskiria nuo „geros“, yra abipusės pastangos tapti geresniais. Todėl kartais santuokos nutraukimas leidžia abiem partneriams augti asmeniškai ir pasiekti norimas aukštumas.
9. Atsikratę negatyvios santuokos, galite tapti geresniais tėvais.
Skyrybos įrodys, kad turite noro ir drąsos gyventi laimingą gyvenimą. O jei tapsite laimingesni, būsite geresni tėvai.
10. Jūs pagaliau rasite laiko, kitoms svarbioms gyvenimo sritims.
Jei anksčiau išeikvojote daug energijos, kad išgelbėtumėte savo santuoką, dabar jūs turėsite daugiau jėgų sau ir savo vaikams. Neinvestuosite visos savo energijos į santykius, kurie nebeveikia!
11. Jūs prarasite sutuoktinį, bet už tai gausite asmeninę laimę.
Gyvenimas yra pernelyg trumpas, kad būtų eikvojamas ginčams ir netinkamiems žmonėms. Paleiskite savo sutuoktinį ir pagaliau tapkite laimingu žmogumi!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *