Kategorijos
naujienos

Mikrobangų krosnelės gudrybės, kurių nežinojote iki šiol!

Sunku rasti namus, kuriuose nėra mikrobangų krosnelės. 

Padarykite standžią kavos putą
Ar norėtumėte kavos kaip kavinėje? Jei turite mikrobangų krosnelę, jums nereikia kavos aparato. Supilkite pieną į stiklinį indą su dangčiu ir gerai suplakite.
Tada įdėkite indelį į mikrobangų krosnelę 30 sekundžių. Perkelkite susidariusias putas, tiesiog šaukštu ant kavos viršaus.

Įdėkite česnaką į mikrobangų krosnelę ir įjunkite 15 sekundžių. Lukštai atšoks nuo skiltelių ir galėsite juos pašalinti vienu judesiu.
Pagaminkite bulvių traškučius
Supjaustykite bulves į plonais griežinėliais, padėkite ant kepimo popieriaus, pašlakstykite aliejumi, druska, pridėkite prieskonių. Indą įdėkite į mikrobangų krosnelę 3 minutes. Po to bulves apverskite ir pakaitinkite dar 3 minutes.

Tam, kad nesivargintumėte su pomidorais juos plikydami verdančiu vandenių, kiekvieną pomidorą įpjaukite kryžminiu pjūviu, tada įdėkite juos į mikrobangų krosnelę 2 minutėms.

Sterilizuokite stiklainius
Šis patarimas patiks, visoms šeimininkėms, kurios mėgsta konservuoti. Išplaukite stiklainius, įdėkite į mikrobangų krosnelę ir įjunkite prietaisą visu pajėgumu. 1,5–2 minučių užteks, kad vanduo išgaruotų ir stiklainiai būtų švarūs. Kai tik jie yra visiškai sausi, išjunkite prietaisą.
Garintos daržovės
Paruoštos (nuplautos ir supjaustytos) daržovės, dedamos į tinkamą indą kartu su druska ir pipirais ir padengiamos maistine plėvele, tinkama naudoti mikrobangų krosnelėje. Kaitinkite patiekalą 15–20 minučių su silpna galia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *