Kategorijos
naujienos

Likus kelioms minutėms iki vestuvių nuotaka paėmė už drebančios jaunikio rankos. Netrukus ji sužinojo tiesą apie vyrą, už kurio teka

Kiekvienas susituokęs žmogus gali patvirtinti, kad vestuvių planavimas pareikalauja daugybės jėgų ir nervų.

Dažniausiai nereikėtų pernelyg rimtai vertinti šių paskutinių minučių nervų, tačiau artėjanti vestuvių diena gali išryškinti tikrąsias žmogaus savybes.

Nuotaka Maggie Earwood sužinojo naują dalyką apie savo vyrą likus vos kelioms minutėms iki ceremonijos. Vestuvių fotografei pavyko užfiksuoti akimirką, kuria žavėjosi visas pasaulis.

Maggie ir jos vyras pamilo vienas kitą dar mokyklos laikais. Jų galvose nebuvo jokių abejonių, kad visą gyvenimą turi praleisti kartu.

Tačiau likus vos kelioms minutėms iki ceremonijos, jūrų pėstininkas Caleb Earwood nusprendė padaryti kai ką, kas negalėjo palaukti.

Jam reikėjo pasimelsti su būsima žmona.

“Mes ketinome žengti pirmuosius bendro gyvenimo žingsnius, tačiau nenorėjome to daryti be Dievo valios“ – vėliau sakė Caleb.

“Aš dėkojau Dievui už gražią ir protingą žmoną, kurią jis man atsiuntė“.

Maggie iš karto susigraudino po tokio gražaus vyro poelgio.

“Kai paėmiau jam už rankos, jaučiau, kad ji labai dreba. Iš karto supratau, kad jis tikrai nervinasi. Tai mane labai sujaudino. Supratau, kad teku už nuostabaus žmogaus“ – sako Maggie.

Belieka tik palinkėti šiai gražiai porai laimės!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *