Kategorijos
naujienos

Nepažįstamas vyras sumokėjo įspūdingą pinigų sumą už poros sužadėtuvių žiedą. Sutuoktiniai susigraudino, kai po 10 metų sužinojo, kas iš tiesų buvo tas žmogus

2004 metais Kyle Upham tarnavo Irake, tačiau dar prieš išvykstant susituokė su mylimąja Kristen. Vyras grįžo po kelių mėnesių ir nusprendė šiek tiek pavėluotai nupirkti sužadėtuvių žiedą savo žmonai. Pora nuvyko į juvelyrikos parduotuvę Santa Barbaroje.

Sutuoktiniams pavyko rasti tobulą žiedą, tačiau buvo viena problema – jis kainavo 9000$. Tuo metu jauna pora neturėjo tokių pinigų.

Kyle paliko savo telefono numerį pardavėjai, kad ji galėtų pranešti, jei atsiras panašus žiedas už mažesnę kainą.

Pora nespėjo toli nueiti nuo juvelyrikos parduotuvės, kai suskambo Kyle telefonas. Skambino pardavėja, kuri paprašė poros sugrįžti į parduotuvę. Moteris stovėjo su paruoštu maišeliu ir šypsodamasi pasakė: “štai jūsų žiedas“. Dėžutėje buvo tas pats žiedas, kurio pora negalėjo sau leisti, tačiau už jį jau kažkas sumokėjo.

Sutuoktiniai pasiteiravo pardavėjos, kas šis gerasis žmogus, tačiau jis norėjo išlikti anonimu. Tiesa paaiškėjo tik po 10-ies metų…

Tas vyras buvo garsus aktorius Paul Walker, kuris tragiškai žuvo 2013 metais. Jis tuo pačiu metu lankėsi parduotuvėje, tačiau nupirkęs žiedą paprašė neminėti jo vardo ir pradžiuginti šią gražią porą.

Tik po aktoriaus mirties juvelyrikos parduotuvė nusprendė pasidalinti šia gražia istorija ir parodyti, koks nuostabus žmogus buvo Paul Walker.

“Tai yra pats dosniausias dalykas, kurį man kada nors kas padarė“ – sako Kristen.

Šis Paul Walker gestas parodo, kad tikrieji herojai žygdarbius daro nesiekdami viešumo. O mes tik dar kartą galime įsitikinti, kad pasaulis neteko nuostabaus žmogaus…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *