Kategorijos
naujienos

Loginė užduotis: Kuri mergina patinka vyrui?

Kodėl moterys retai žengia pirmą meilės žingsnį? Na, taip yra todėl, kad jos ne visada yra įsitikinusios, kad jų jausmai abipusiai. Jei daugiau dėmesio skirsite kūno kalbai, tai daugiau ką paaiškins!

Šiandien kviečiame išbandyti savo sugebėjimus suprasti kūno kalbą, kad išspręstumėte įdomią mįslę!

Kuri moteris patinka vyrui? Čia yra nuotrauka su trimis merginomis ir jaunu vyru. Jūsų užduotis yra atsakyti, kuri iš jų jam labiausiai patinka. Atidžiai žiūrėkite, atsakymas slypi detalėse!

Kaip Allan‘as Pease parodo savo knygoje „Kūno kalba“, yra daugybė ženklų, kurie atskleidžia paslėptą vyro dėmesį moteriai.

Ir nors, kai kuriuos iš šių gestų, pavyzdžiui, išsiplėtusius vyzdžius, rankas ant juosmens ir pan., lengva pastebėti bendraujant tiesiogiai, kaip suprasti šį susidomėjimą kelių mergaičių kompanijoje?

Tai puikus klausimas!

Pasirodo, kad, iš tikrųjų, tai visiškai įmanoma! Dar kartą pažvelkite į paveikslėlį ir pastebėkite, kur nukreipti jo batai! Pasak Allan‘o Pease’o, ši vyro kūno dalis dažniausiai nurodo moterį, kuri tuo momentu jį labiausiai domina.

Pasirodo, kai vyrui patinka moteris, jis nesąmoningai pasuka savo kūną jos linkme arba iškiša koją į priekį norimos moters kryptimi.

Šiuo atveju, tai mergina nr. 3. Tai taip paprasta!

Dabar visada žinosite, kurį riterį jūs iš tiesų traukiate būdami didesnėje kompanijoje!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *