Kategorijos
naujienos

Loginė užduotis: Kuri moteris laiko ne savo vaiką ant rankų?

Nuostabu, kaip patyrę specialistai sugeba susidaryti psichologinį žmogaus portretą tik iš vieno klausimo. Tikimės, kad visiems bus įdomu tai išgyventi, norint šiek tiek geriau pažinti save.

PSICHOLOGINIS ŽMOGAUS PORTRETAS

Visų pirma atkreipiame dėmesį į tai, kad prieš atlikdami testą turite tinkamai sureguliuoti savo mintis. Tai padarys rezultatą tikslesniu. Taigi, pirmiausia atsipalaiduokite. Įkvėpkite porą kartų giliai. Po to pažiūrėkite į paveikslėlį žemiau ir atsakykite į paprastą klausimą: kuri moteris laiko ne savo kūdikį?

Atsakymai:

Moteris nr. 1

Pasirodo, kad kukliausi žmonės dažniau renkasi pirmąjį vaizdą. Jie visada pasirengę ne tik išklausyti kitą asmenį, bet ir padėti jam patarimais ar darbais. Jie moka rasti bendrą kalbą net su „sunkiausiais“ visuomenės atstovais.

Jie atsakingai prisiima savo pareigas, todėl darbe yra vertinami. Nors jie labiau linkę dirbti ne komandoje, o savarankiškai. Jie nelinkę palaikyti ryšių su paskalomis, taip pat su tais, kurie mėgsta su bet kuo paplepėti.

Santykiuose toks žmogus neskubės ir kruopščiai patirs savo jausmus (taip pat ir partnerio jausmus). Tačiau būti šalia tokio žmogaus verta, nes be to šie žmonės pasirodo ir stebėtinai ištikimi.

Moteris nr. 2

Antrosios moters pasirinkimas priklauso tiems, kurie linkę priartėti prie bet kokios situacijos nestandartiškai. Tokie žmonės mėgsta būti vieni ir daug galvoti. Be to, jie nekenčia, kai bandoma kištis, ir yra išsiblaškę.

Darbo eigoje jie griebiasi sunkiausių užduočių, kurias įdomiausia išspręsti. Jie dažnai generuoja naujas idėjas, kurias iškart pasiūlo įgyvendinti. Vertingi darbuotojai bet kurioje įmonėje.

Jie taip pat reiklūs santykiuose. Antrajai pusei už išdavystę nebus atleista, nors išsiskirti bus labai sunku. Tuo pačiu dėl artimųjų toks žmogus, kaip sakoma, netgi pasirengęs nuversti kalnus.

Moteris nr. 3

Trečią mūsų šiandienos testo moterį dažniausiai renkasi komunikabilūs žmonės. Toks žmogus nedalina žodžių veltui, dažnai turi net psichologo užuomazgas. Kiekvienas jo pokalbis yra užpildytas prasme. Žmonės kreipiasi į jį patarimo, nes jaučiasi suprantami, ir suprantami teisingai.

Darbe toks žmogus yra draugiškas ir smalsus, visada pasirengęs išmokti naujų dalykų ir dosniai dalijasi savo žiniomis su kitais. Norint užkariauti nepažįstamą žmogų, jam užtenka  poros akimirkų ir vieno sakinio.

Santykiuose su juo viskas yra sunku, nes tokio žmogaus reikalavimai visada yra labai aukšti. Tačiau meilės reikaluose, veikiamas emocijų, jis dažnai netenka savo racionalumo, todėl elgiasi impulsyviai ir aistringai.

Tikimės, kad šis paprastas psichologinis testas, taip pat jo atsakymų variantų iššifravimas, padės geriau suprasti save, lengviau rasti stipriąsias ir silpnąsias puses, kad žinotumėte, kuria linkme tęsti savo tobulėjimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *