naujienos

Mama šiai mergaitei niekada gyvenime nedavė cukraus. Šiandien ji atrodo taip

Australė Shan Cooper stengiasi kuo geriau pasirūpinti savo dukros Grace mityba. Mama yra sudariusi specialią dietą savo dukrai, kuri turi ne vieną privalumą. Vienas iš jų yra imuniteto stiprinimas.

Galbūt sunku patikėti, bet mergaitė yra sirgusi vos vieną kartą. Ir tai buvo tik silpnas peršalimas. Grace gali būti su sergančiu vaiku vienoje patalpoje, tačiau niekada nepasigauna ligos.

Mergaitės dietoje yra labai įvairūs produktai: mėsa, daržovės, vaisiai, kiaušiniai. Ji nėra valgiusi saldainių, cukraus, dribsnių ir įvairių jau paruoštų maisto produktų. Dažniausiai mamos ir dukros pietūs susideda iš vištienos, saldžių bulvių ir brokolių.

Kai mergaitė paaugo, jai leista spręsti pačiai ką valgyti. Tiesa, Grace ir toliau atsisako saldumynų. Mamą galima tik pagirti, kad visada ruošia šviežią maistą, o ne perka pusgaminius iš parduotuvės. Ar galima pykti ant mamos, kuri vietoj saldainių duoda daržovių lėkštę?

Rekomenduojami įrašai

„Moteris-katė“ – viena žinomiausių plastinės chirurgijos aukų, o taip ji atrodė prieš visas plastines operacijas

Pikantiškas Turinys

Moteris pasinaudojusi donoro sėkla pastojo ir pagimdė sveiką mergaitę. Po metų radusi savo donorą moteris suprato tai, kas pakeitė jos gyvenimą

Pikantiškas Turinys

Moteris kelyje sulaukė pagalbos iš nepažįstamo vyro, o po trijų metų liko sukrėsta, kai paaiškėjo jo tapatybė

Pikantiškas Turinys