Kategorijos
naujienos

Mama tik akimirkai nusisuko nuo sūnaus, tačiau atsigręžusi jo neberado. Po kelių minučių ji sužinojo, kam ryžosi penkiolikmetis vaikinas

Penkiolikmetis Ryley Ferguson vedžiojo savo šunis šalia kanalo, kai vandenyje pamatė skęstantį kūdikį. Nieko nelaukęs paauglys šoko į ledinį vandenį padėti mažam berniukui.

Labai greitai Ryley sugriebė mažametį vaiką ir pradėjo plaukti atgal link kranto, tačiau dėl ledinio vandens vaikiną užklupo mėšlungis. Jaunuolio jėgos po truputį seko ir jis nebepajėgė iškelti berniuko į krantą. Ryley pradėjo šauktis pagalbos ir netrukus pasirodė vyras, kuris iškėlė kūdikį į krantą. Vėliau padėjo ir sušalusiam paaugliui išlipti iš vandens.

Likus vos akimirkai iki herojiško Ryley poelgio, mažamečio mama pastebėjo, kad dingo jos sūnus.

Rebecca Hampton vos kelias minutes nukreipė dėmesį nuo sūnaus, nes manė, kad jis ramiausiai žaidžia. Tačiau kai atsigręžė – mažojo Reggie nebebuvo.

Išsigandusi moteris pradėjo ieškoti savo sūnaus, tačiau jo niekur nesimatė…

Ji pradėjo bėgioti aplinkui ir netrukus pamatė savo berniuką penkiolikmečio vaikino glėbyje.

Vėliau paauglys pasakojo, kad visos gelbėjimo operacijos metu stengėsi išlikti kuo ramesnis. Mažo berniuko išgelbėjimas buvo vienintelė mintis, kuri tuo metu sukosi Ryley galvoje.

Mažasis Reggie labai išsigando, tačiau greitai nusiramino būdamas saugiose savo herojaus rankose.

Tuo tarpu mama net neranda žodžių, kuriais galėtų atsidėkoti jos sūnų išgelbėjusiam vaikinui. Jeigu Ryley tuo metu nebūtų vedžiojęs savo augintinių, greičiausiai niekas taip ir nebūtų pastebėję, kaip mažas berniukas įkrito į vandenį.

Po šio incidento Reggie ir Ryley tapo puikiais draugais ir dažnai leidžia laiką kartu!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *