Kategorijos
naujienos

Vaikinas paruošė romantišką staigmeną merginai, kuriai norėjo pasipiršti. Tačiau grįžęs namo jis neberado to, ką paliko

Piršlybos yra viena iš gražesnių akimirkų gyvenime. Tai diena, kai įsimylėjėliai žengia žingsnį į priekį savo santykiuose, todėl vyrai dažnai ieško originalių, romantiškų ir įsimintinų būdų, kaip pasipiršti.

26-erių Albert Ndreu sugalvojo paruošti paprastą, bet romantišką staigmeną savo mylimajai Valerija. Kol Valerija buvo darbe, Albert nusprendė papuošti šventiškai jų namus ir pasitikti mylimąją su dideliu kiekiu žvakiu, gėlių ir balionų.

Iš žvakių sustatęs sakinį “Ar tekesi už manęs?” jis išvyko pasiimti mylimosios iš darbo. Vaikinas piršlybas planavo porą savaičių, todėl jis sudėjo visas viltis į šią staigmeną. Tačiau netrukus grįžę namo įsimylėjėliai tikrai patyrė šoką nuo kitokios staigmenos, kuri jų laukė.

Jie lipo į viršutinį savo buto aukštą kai pamatė ir užuodė stiprų dūmų kvapą. Pasirodo, butas užsidegė ir visą svetainę, kurią papuošė Albert, supleškėjo liepsnose. Visa situacija pasibaigė laimingai, nors viskas galėjo pakrypti žymiai blogesne linkme.

Kas svarbiausia – Albert vis vien sugebėjo priklaupti ant vieno kelio ir paprašyti Valerija rankos. Mergina sutiko, nes anot jos “Daiktus galima visada pakeisti, tačiau jausmų vienas kitam – ne”.

Nors neatsakingas vaikino poelgis ir sukėlė šiek tiek pykčio, tačiau pora gyvena toliau (nors ir kol kas ne savo namuose) ir planuoja vestuves kitais metais, gaisro metinių proga.

Ši istorija žaibiškai išplito Jungtinėje Karalystėje, tad pora dar gavo galimybę pasimėgauti dideliu dėmesiu. Aišku viena – savo naujo gyvenimo etapo pradžios jie nepamirš niekada.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *