Kategorijos
naujienos

Moteriai buvo atlikta 300 plastinių operacijų, nes motina jos nelaikė pakankamai gražia

Tėvai atlieka nemažą vaidmenį mūsų suvokimui apie gyvenimą. Dažniausiai jų pareiga yra skatinti vaikus pozityviai žiūrėti į gyvenimą, užtikrinti, jog jie jaustųsi laimingais. Todėl, dažniausiai ypač mamos savo vaikus įtikina, jog jie yra gražūs ir įskiepija tai vien dėl to, kad mažieji nesusidurtų su kompleksais ir tam tikru nerimu. Tačiau, būna ir tokių tėvų, kurių mąstymas ir auklėjimas gali labai rimtai paveikti vaikus, net iškreipti jų savivertę.

Šiandien 39-erių metų japonė Tsubaki Tomomi savo šalyje žinoma kaip moteris, kuriai buvo atlikta daugiau, nei 300 plastinių operacijų ir kitokių kosmetinių procedūrų, kurių vertė maždaug 236 tūkst. eurų. Viskas vien dėl to, jog vaikystėje moteris patyrė daugybę psichologinių traumų. Būtent jos ir pastūmėjo į tokias transformacijas.

Pasak moters, mama niekada nebuvo patenkinta mergaitės išvaizda ir nuolat ją kritikavo vos pasitaikius progai, net ir prie nepažįstamų žmonių. Pavyzdžiui, kai kažkas ateidavo į svečius ir sakydavo „Kokia graži užaugo tavo mergaitė!“, mama tai paneigdavo sakydama „Ji nėra gražus vaikas“.

Galiausiai mergina prarado pasitikėjimą savimi ir pradėjo išties laikyti save baisia, bei nuolat galvojo apie tai, ką norėtų savyje pakeisti. Kai tik Tomomi sukako 18 metų, ji ryžosi pirmajai plastinei operacijai.

Nuo tada iki 21-erių merginai atlikta šimtai grožio procedūrų – įvairūs veido patobulinimai, įskaitant dantų, žandikaulio, akių, nosies korekciją, krūtinės didinimas ir panašiai. Šie pasikeitimai lėmė greitą merginos kopimą karjeros laiptais.

Dabar japonė yra viena paklausiausių merginų svečiams priimti įvairiuose renginiuose ir kitose vietose. Be to, ji dar ir modeliauja, bei ir toliau išleidžia dalį pinigų plastinėms operacijoms. Mergina sako, jog tai turbūt niekada nesibaigs ir ji vis gerins savo išvaizdą iki pat mirties. Nes, anot merginos, plastinė chirurgija yra kaip būdas išlaikyti save jaunatviška.

Įdomu, ar šiandien jos mama patenkinta dukros išvaizda?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *