Kategorijos
naujienos

Šios dvynės traukia aplinkinių dėmesį ne tik savo identiška išvaizda, bet ir tuo, kad yra viena kitą ištatuiravusios nuo galvos iki kojų

25-erių dvynės, gyvenančios Los Andžele aplinkinių dėmesį traukia ne tik tuo, kad tarpusavyje neįmanoma jų atskirti. Aline ir Alena išskirtinis išvaizdos bruožas – didelė gausybė tatuiruočių, kurias dvi menininkės ištatuiravo ant viena kitos kūno.

Merginos į Jungtines Valstijas atvyko iš Vokietijos, mažo miestelio esančio Štutgarto apylinkėse. Merginos augo mažame miestelyje, tad jų artistiškumas niekada nebuvo labai priimtinas vietiniams. Jos visada išsiskyrė savo išvaizda ir stiliumi.

Pirmąsias tatuiruotes sesės pasidarė, kai joms buvo po 17 metų. Nuo to laiko merginos negalėjo nustoti puošti savo kūnus tatuiruotėmis. Dvynės neslepia, kad gyvenime dažnai susiduria su problema, kai jų aplinkiniai negali atskirti.

Net draugystės su vaikinais būdavo sudėtingos, nes tiek jų išvaizda, tiek stilius, visada būdavo panašūs, tad atskirti jas visada buvo sunku. Nors merginos persikraustė į Los Andželą neseniai, jos akimirksniu pritraukė daug dėmesio. Jos abi yra menininkės, abi mėgsta tapyti ir savo kūriniuose naudoti daug spalvų.

Todėl jų tatuiruotės ir jų darbo stilius irgi yra išskirtiniai ir unikalūs. Pasakodamos apie savo priklausomybę nuo tatuiruočių, dvynės neslepia, kad pradžioje viskas buvo ne taip ekstremalu. Tačiau kuo daugiau merginos darėsi tatuiruočių, tuo dar daugiau jų norėjosi.

Dabar Los Andžele jos turi tatuiruočių ir kūno tapymo meno studiją, kurią pavadino “Petunijos sesės”.  Žemiau video anglų kalba, kuriame merginos pasakoja apie save trumpame interviu:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *