Kategorijos
naujienos

Moteris išsikėlė tikslą sulieknėti iki vestuvių ir pasiekė įspūdingų rezultatų

Jauna mergina, 26-erių Sofi Metison, gyvenanti Didžiojoje Britanijoje pradėjo ruoštis savo vestuvėms. Tai ypatingas gyvenimo momentas, iš kurio norisi pačių gražiausių prisiminimų.

Vien fotografijos juk lieka visam gyvenimui. Žiūrėdama į veidrodį moteris sakė esanti nepatenkinta tuo vaizdu, kurį mato. Ir ryžosi pasikeisti dar iki vestuvių.

Ji išsikėlė sau iššūkį sulieknėti iki tiek, jog galėtų vilkėtų sau patinkančią suknelę. Tada ji svėrė 129 kg. O iki vestuvių buvo likę vos 4 mėnesiai. Mergina kreipėsi į profesionalų sporto trenerį ir papasakojo apie savo tikslą. Sofi sakė, jog yra pasiryžusi sulieknėti bet kokia kaina.

Treneris sudarė specialią programą itin greitam ir efektyviam lieknėjimui. Pratimai buvo sudėti iš intensyvių kardio ir jėgos pratimų. Taip pat itin griežta mityba.

Moteris atsisakė traškučių, sumuštinių, saldumynų ir pradėjo valgyti košes, omletą, salotas, ryžius ir kitus panašius produktus. Taip nebesijautė ir jokių žarnyno problemų, kurias turėjo anksčiau.

Po 4 mėnesių mergina ir pati negalėjo patikėti savo rezultatais. Ji niekada netikėjo, kad gali šitaip greit ir taip stipriai pasikeisti.

Dingo visi kompleksai dėl figūros, atsirado pasitikėjimas savimi. Per 4 mėnesius ji numetė apie 30 kg ir vilkėjo tokią suknelę, apie kurią svajojo.

Šiandien ji ir toliau sportuoja, bei laikosi sveiko gyvenimo būdo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *