Kategorijos
naujienos

Moteris su dviem kūdikiais buvo varoma iš lėktuvo lauk, kol į jos ir stiuardesės pokalbį neįsikišo nepažįstamoji, nustebinusi savo veiksmais

Kelionės su vaikais retai kada būna lengvos, tačiau keliauti su dviem kūdikiais buvo tikras iššūkis šios istorijos herojei. Viena keleivė papasakojo apie įvykį lėktuve, kuris jai įsiminė ilgam. Negana to, kad skrydis buvo perpildytas ir oro linijos bandė aiškintis kur išsiųsti vietos neturinčius keleivius, jis dar ir vėlavo porą valandų.

Asociatyvi nuotrauka

Visus tokius nepatogumus galima iškentėti apsišarvavus geležine kantrybe. Tačiau kai rankose laikai dvi kėdutes su dviem vos 6 mėnesių amžiaus mažyliais ir esi vienui viena, jaudulys gali nugalėti. Kai visi keleiviai ir jauna mama pagaliau pasiekė savo vietas lėktuve, ji pradėjo įtaisyti automobilio kėdutę į savo vietą.

Asociatyvi nuotrauka

Kitą mažylį ji buvo pasiruošusi laikyti ant rankų. Tačiau saugos diržus tikrinusi stiuardesė staiga liepė jai palikti lėktuvą, jei ji yra vienintelė, kuri gali prižiūrėti du mažylius vienu metu. Pasirodo, maži vaikai turi būti visada laikomi tėvams ant kelių, o dviejų mažylių vienu metu ji neturėjo teisės laikyti.

Asociatyvi nuotrauka

Oro linijų darbuotoja neturėjo kitos išeities, tik pastebėjusi situaciją ją spręsti moters ir dviejų vaikų išlaipinimų. Tą akimirką be abejonės tvyrojo labai neigiamos emocijos. JI privalėjo skristi tuo skrydžiu ir buvo labai susijaudinusi dėl to, kad ji nieko nenutuokė apie tokias oro linijų taisykles. Staiga į kaisti pradėjusį mamos ir stiuardesės pokalbį prisijungė moteris, viską girdėjusi ir viską stebėjusi.

Asociatyvi nuotrauka

Ji pasiūlė viso skrydžio metu pasirūpinti vienu iš mažylių, laikyti jį ant savo kelių ir būti su juo ištiso skrydžio metu kaip jo globėja. Pripažinkime, esame girdėję gražių istorijų, kuriose nepažįstamieji pakalbina svetimus mažylius ar tiesiog tolerantiškai nekreipia dėmesio ir supranta tuos vaikus, kurie patriukšmauja skrydžių metu.

Tačiau šis visiškai nepažįstamosios pasiūlymas buvo toks dosnus, kad jauna mama akimirkai sudvejojo, ar gali pasinaudoti tokiu gerumu. Moteris su ašaromis akyse padėkojo šalimais sėdėjusiai moteriai už jos pasiūlymą ir netrukus lėktuvas galėjo pakilti su saugiai skirtingose vietose susodintais mažyliais.

Asociatyvi nuotrauka

Geraširdė moteris pasirūpino mažyliu kaip savo vaiku. Laimei, vaikas taip pat buvo labai ramus ir nesukėlė didelių rūpesčių. Moteris pamaitino berniuką ir net padainavo jam dainelę. Mackenzie Murphy tą dieną nesužinojo nei dvynių mamos, nei moters, kuri jai padėjo, vardų.

Tačiau tai jaunai tinklaraštininkei nesutrukdė papasakoti apie šį įvykį ir sujaudinti tūkstančius širdžių. Tai buvo nuostabus gerumo ir moterų solidarumo pavyzdys.

Keleivei, kuri ištiesė savo pagalbos ranką, tai nieko nekainavo. Tačiau tą dieną ji išgelbėjo mamą ne tik nuo milžiniško streso, nuostolių, tačiau ir parodė jai, kad šalia vis dar yra nuostabių didelės širdies žmonių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *