Kategorijos
naujienos

Vyras paaukojo dalį savo kepenų visiškai nepažįstamajai. To, kaip pasisuko vyro gyvenimas po operacijos, nesitikėjo niekas

Heather Krueger su nekantrumu laukė savo 25-ojo gimtadienio, tačiau netikėtas sveikatos pablogėjimas sujaukė ne tik jos planus, bet ir visą gyvenimą. Apsilankiusi pas gydytoją iš pažiūros sveika mergina gavo vieną baisiausių žinių, kokias jai teko savo gyvenime išgirsti.

Jai buvo diagnozuota paskutinės stadijos kepenų liga. Vos per tris mėnesius, jos kepenys pradėjo visiškai atsijungti. Heather nepasisekė dėl to, kad ji neturėjo absoliučiai laiko donoro paieškoms. Nors ji buvo iš karto įtraukta į laukiančiųjų sąrašus, jos vieta eilėje buvo tikrai ne pirmose vietose.

Mergina tiesiogine ta žodžio prasme viena ranka griebėsi į gyvenimą ieškodama donoro, kita ruošėsi savo laidotuvėms. Egzistavo vos 50 procentų tikimybė jai dar išgyventi vos du mėnesius. Tik visiško atsitiktinumo dėka vyras vardu Chris Dempsey iš bendradarbio sužinojo apie Heather sveikatos būklę.

Chris bendradarbis buvo Heather pusbrolis, todėl jis savo akimis pamatė, kaip stipriai šią tragišką problemą išgyvena merginos artimieji. Jis galėjo tik įsivaizduoti, kaip jaučiasi pati Heather. Chris jos niekada nematė ir nesutiko, tačiau nepaisant to, jis panoro išsitirti dėl savo tinkamumo donorystei.

Galimybės rasti tinkamą donorą Heather buvo viena iš milijonų. Tačiau stebuklo dėka Chris buvo idealiai tinkamas atiduoti daliai savo kepenų. Chris nutarė susitikti su Heather papietauti, susipažinti ir aptarti operacijų eigą. Antrą kartą jie jau susitiko ligoninėje, prieš išvažiuojant į tą pačią operacinę.

Tą dieną Chris buvo pašalinta net 55 procentai jo kepenų, kurie buvo persodinti į Heather kūną. Per sekančius porą reabilitacijos mėnesių Chris ir Heather labai suartėjo, tapo puikiais draugais. Mergina juto begalinį dėkingumą kadaise buvusiam visiškai nepažįstamajam, kuris ryžosi duoti tokią didelę gyvenimo dovaną jai nesitikint nieko atgal.

Tačiau netrukus Heather pajuto, kad Chris ji jaučia ne tik dėkingumą, bet ir romantiškus jausmus. Vyras jai atsakė tuo pačiu – jie idealiai tiko vienas kitam ne tik pagal biologinius parametrus, bet ir pagal vienas kito širdies jausmus.

Jų santykiai taip greit išsirutuliojo, kad vos po metų jie apsimainė žiedais bažnyčioje. Nors Chris ryžosi tokiam dideliam žygdarbiui tikrai ne iš savanaudiškų paskatų, jis be galo džiaugiasi it laimėjęs loterijoje.

Chris ir Heather istorija yra puikus pavyzdys romantikams apie tai, kad meilė laukia pačiose netikėčiausiose situacijose. Šiai porai lemtis užprogramavo kur kas didesnį ryšį nei vien meilė – ši pora sujungta ne tik santuokos saitais bet ir tuo, kad Heather be Chris šiandien nebūtų gyvųjų tarpe. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *