Kategorijos
naujienos

Nesiseka meilėje: kuris iš zodiako ženklų nesutvertas meilei?

Kiekvienas meilės santykis turi pakilimų ir nuosmukių. Tai yra visiškai normalus procesas. Svarbiausia yra laiku atpažinti, kad kažkas negerai, ir pabandyti tai ištaisyti. Tačiau yra zodiako žvaigždyno atstovų, kurie savo rankomis gali sunaikinti meilę, ir taip yra dėl jiems būdingų bruožų.

Astrologė Irina Vatrich papasakojo, kurie Zodiako ženklai meilėje laikomi nelaimingais ir kodėl taip atsitiko?

Dvyniai (gegužės 22 d. – birželio 21 d.)

Dvyniams labai sunku pasirinkti. Jie visada galvoja ir tuo pačiu nėra visiškai tikri, kad tikrai myli žmogų, su kuriuo nusprendė praleisti visą savo gyvenimą. Dvyniai ilgai nusprendžia, ar vestuves rengti, ar gali taip gyventi visą gyvenimą.

Šių ženklo atstovų nenuoseklumas tiesiog varo iš proto savo antrąsias puses. Kitiems žmonėms nepaprastai sunku perskaityti ženklo emocijas, todėl jie jų visai nesupranta. Ne kiekvienas gali atlaikyti tokį elgesį.

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22 d.)

Mergelės turi daug teigiamų savybių, pavyzdžiui, jos yra labai ištikimos, gražios ir labai jaukios. Atrodytų, kad jų antrajai pusei pasisekė neįtikėtinai, tačiau šio ženklo atstovams nesiseka meilė. Mergelės yra pastovios savo nuostatose, todėl meilė gyvenimui yra apie jas.

Jei kažkas nutiks ne taip, o santykiai baigsis, šio ženklo atstovai ilgam susipras ir ieškos atsakymų į klausimą, kodėl taip atsitiko. Po to Mergelės užmezga naujus santykius ir netgi yra pasirengusios surengti vestuves, tačiau staiga supranta, kad yra nepatenkintos šiuo žmogumi. Be to, šis ženklas mėgsta būti nuolat prislėgtas ir kartais linkęs į melancholiją. Ir jei kai kurios savybės nepasikeis, tada gali būti, kad jos visą gyvenimą praleis visiškai vienatvėje.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Santykiuose Svarstyklės yra gana selektyvios. Jie nėra įpratę būti vieni, jiems svarbu užmegzti santykius ar bent ką nors įsimylėti. Svarstyklės visada įsimyli galva, o jiems atrodo, kad tai – visam gyvenimui. Tiesa, viskas baigiasi abipusiškumo trūkumu arba tuo, kad jie taip vertina savo sielos draugą, kad daro viską, kad prie jų prisitaikytų.

Tačiau mainais Svarstyklės negauna tos meilės, kurios jie tikėjosi. Po to jie pradeda gailėtis savęs ir jaučiasi neįvertinti ir apgauti.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.)

Daugelis slapta bijo Skorpionų, tačiau tuo pat metu yra gerbiami. Tačiau kad ir kokie galingi būtų šio ženklo atstovai, jie vis tiek lieka nelaimingi meilėje. Taip yra dėl jų stiprios asmenybės ir charakterio. Daugelis žmonių tiesiog neatsilieka nuo dvasios stiprybės bendraudami su Skorpionais.

Nusivylę vienu partneriu, kuris ženklo atstovui pasirodė silpnas, jie eina ieškoti kito, tikėdamiesi, kad ras vertą. Beje, jei poroje yra du Skorpionai, tai nieko gero nebus.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragiai yra įpratę kurti savo gyvenimą aplink sėkmingą karjerą. Jiems tai labai svarbu, todėl meilės santykiai juos domina mažiau nei verslo. Ir tik patenkinus Ožiaragių ambicijas, jie gali galvoti apie meilę. Dėl to, kad santykiai nėra ženklo atstovų prioritetas, jie dažnai nepatiria kančių dėl vienatvės.

Kad bent kažkas pasikeistų, Ožiaragiai turi prisiminti, kad gyvenimas nesustoja darbe, taip pat svarbu sukurti šeimą. Priešingu atveju ženklo atstovai rizikuoja likti vieni.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *