Kategorijos
naujienos

Nyderlanduose gyvenančios seserys trynukės kartais net pačios painioja vieną su kita. Tik pažiūrėkite į šių merginų panašumą!

Nyderlanduose, Neimegeno mieste gyvenančios seserys trynukės Sam, Faye ir Mel Van Wely yra tokie panašios, kad kartais pačios suklysta, kreipdamasi viena į kitą ne tuo vardu. Bet jos neslepia, kad specialiai siekia visiško panašumo.

Merginos yra tokios identiškos, kad nepažįstamiems žmonėms visiškai neįmanoma atskirti seserų.

Merginos nuo pat vaikystės buvo tiksli viena kitos kopija, bet joms patiko atrodyti vienodai. Laikui bėgant trynukės suprato, kad dėl savo panašumo jos gali „išdurti“ žmones, todėl nusprendė viskuo būti panašios.

Seserų vienodo ilgio plaukai, tas pats sušukavimas, tas pats makiažo stilius, vienodi drabužiai ir batai, kurie gali tik šiek tiek skirtis spalvomis.

Be to, Sam, Faye ir Mel turi panašius įpročius – jos yra vegetarės, valgo tą patį maistą, daro tuos pačius pratimus sporto salėje, klausosi tos pačios muzikos, dirba toje pačioje parduotuvėje ir stengiasi visur vaikščioti kartu.

Seserys siekia būti identiškos viskuo ir jei viena iš jų nori ką nors pakeisti savo išvaizda ar stiliumi, tuomet ji pirmiausiai pasitaria su kitomis dviem seserimis. Ir merginos patenkintos, noriai dalijasi savo gyvenimo būdu ir nuotraukomis socialiniuose tinkluose. Bet jų motina – priešingai – nepritaria tokiam dukterų „susijungimui“. Moteris mano, kad seserys turėtų nustoti kopijuoti viena kitą ir suteikti savo išvaizdai daugiau asmenybės ir individualumo.

O kaip manote Jūs?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *