Kategorijos
naujienos

Lesbiečių meilė pasibaigė siaubinga tragedija

Vilmingtone (Šiaurės Karolinos valstija) gyvenančios 27 metų Stephanie Mayorga ir 25 metų Paige Escalera dingo 2020 metais balandžio  15 dieną. Mylinčios viena kitą merginos sukūrė šeimą ir buvo labai laimingos. Vienas kaimynų matė, kaip tą rytą merginos išėjo iš namų, sėdo į savo pilkos spalvos automobilį „Dodge“ ir nuvažiavo nežinoma kryptimi. Po to jų niekas daugiau nebematė.

Dar tą patį vakarą, 23 val. 30 minučių į bendrąjį pagalbos telefoną 911  paskambino vyras  ir  pranešė, kad per savo  mašinos galinį veidrodėlį pamatė milžinišku greičiu skriejantį lengvąjį automobilį, kuris nė nestabtelėjęs pralėkė ženklą „stop“ ir po to išgirdo garsą, tarsi jis būtų atsitrenkęs į sieną.

Galvojo, kad pora išvyko neilgam ir turėtų greitai grįžti namo

Bet policijos tyrimas dėl šių dviejų nežinia kur prapuolusių merginų buvo pradėtas ne iš karto, nes dėl jų dingimo pareiškimas buvo paduotas tik po trijų dienų. Taip įvyko dėl to, kad merginų buto kaimynė klaidingai manė, jog galima pranešti apie dingimą ne anksčiau kaip praėjus 72 valandoms. Tokiu būdu tris dienas Stepahnie ir Paige niekas ir neieškojo. Be to, nei merginų artimieji, nei draugai net nežinojo, kad jos prapuolė ir kur galėjo išvykti tą vakarą.

Policija taip pat apžiūrėjo merginų butą. Daiktai buvo vietoje, tarp jų ir Paige mobilusis telefonas. O Stephanie telefonas buvo nepasiekiamas. Be to namuose liko ir merginų šuo.

Policininkai galvojo, kad pora išvyko neilgam ir turėtų greitai grįžti namo. Greitai prasidėjo įvairios versijos dėl dingusių merginų. Viena jų, kad pora prapuolė savanoriškai, bet merginų artimieji ir draugai netikėjo, kad jos galėjo tyčia pradingti, nes nebuvo priežasčių tam. Merginos labai mylėjo viena kitą  ir planavo persikelti gyventi į kitus namus.  Netrukus turėjo baigti mokslus ir gauti išsilavinimą, Joms viskas gerai sekėsi. Kita versija –  kad  merginos galėjo nukentėti dėl homofobiškų išpuolių.

Pareigūnai patikrino stebėjimo kameras, įrengtas prie namų ir pamatė, kad merginos išeina iš namų balandžio 15 vakare, viena jų laikydama alus butelį rankoje.

Tuo tarpu dar tą patį vakarą vyras, paskambinęs bendruoju pagalbos telefonu 911, pasakė, kad jis  važiavo sunkvežimiu, kaip netikėtai jį pralenkė lengvasis automobilis, skriejantis dideliu greičiu ir po to prapuolė skradžiai žemės.

Jaunas vyras sustojo prie kelkraščio, išlipo iš sunkvežimio ir nuėjo pažiūrėti į tą vietą, kur, kaip jam atrodė, ir įvyko susidūrimas.

Po to kai vyras priėjo prie sankryžos, pamatė „stop“ ženklą, reikalaujantį, kad vairuotojas privalo sustoti ir įsitikinti, jog galima saugiai pravažiuoti sankryžą.  Bet sunkvežimio vairuotojas pranešė, kad lengvojo automobilio vairuotojas ignoravo šį ženklą ir pralėkė nesustodamas ir nemažindamas greičio. O po to mašina tarsi prasmego kažkur.

Bet taip vyras tamsoje ir nesugebėjo atrasti automobilio, apie kurį jis pranešė. Operatorė dar paklausė jo, gal matantis kokias nors mašinos išsibarsčiusias nuolaužas greta ar netoliese. Vyras atsakė, kad ne. Į operatorės klausimą, kokios spalvos buvo ta mašina, vyras atsakė, kad greičiausiai pilkos.

Operatorė, priėmusi informaciją apie įvykį ir nustačiusi avarijos vietą, išsiuntė kelis policijos ekipažus, ugniagesius ir greitosios pagalbos automobilį.

Pokalbis baigėsi tuo, kad į įvykio vietą jau atvyksta policininkai.

Dingusių merginų automobilis ir buvo trūkstama dėlionės dalis

Atvykus policijos pareigūnams, vėl buvo paprašyta vairuotojo papasakoti, kas įvyko ir ką jis matė. Vyras perpasakojo tai, ką jau buvo išdėstęs operatorei, pridūręs, kad, pagal išgirstą garsą, ta mašina rėžėsi į medžius, kad pravažiavo nesustodama „stop“ ženklą, bet nematė, kad po to būtų pasukusi į kurią nors pusę. Tai yra, kad pravažiavo tiesiai.

Policijos pareigūnai leidosi apžiūrėti įvykio vietą, pasišviesdami prožektoriais. Nuėjo prie nurodytos vietos, bet neaptiko jokių sudaužytos mašinos pėdsakų. Praėjus penkioms minutėms, pranešė centrui, kad kiek tolėliau pamatė saugomą gyvenamųjų namų kompleksą, kuri buvo apjuosta tvora. Pakartojo sunkvežimio vairuotojo žodžius, kad mašina skriejo Nepriklausomybės gatve, vakarų link, ir kažkur pradingo. „Bet mes nieko neradome. Nieko negalėjome pamatyti, tamsu, nors į aki durk. Gal mašina nuvažiavo toliau“, – paaiškino policininkas per raciją.

Jie apžiūrėjo menamą avarijos vietą ne daugiau kaip šešias minutes. Bet nieko neradę, turėjo  greitai palikti tą vietą, nes netrukus per raciją pranešė apie ginkluotą apiplėšimą ir susišaudymą.

Taip nieko neaptikę, policijos ekipažai greitai paliko tą rajoną ir išvyko į daug rimtesnį iškvietimą.

Išeina, kad sunkvežimio vairuotojas sumelavo, išsigalvojo, o gal susapnavo?

Bet tuo metu dar niekas nenutuokė, kas sieja tą naktį dingusias merginas ir automobilį.

Iš pradžių tyrimas vyko labai lėtai ir vangiai. Bet netrukus ši istorija atkreipė visos šalies žiniasklaidos dėmesį. Taip buvo ne tik padarytas spaudimas policijos pareigūnams, bet netrukus prie tyrimo prisijungė ir FTB pareigūnai.

Detektyvai galvojo, kad dingusių merginų automobilis ir yra trūkstama dėlionės dalis. Todėl rasti automobilį ir buvo jų pirmutinis tikslas. Nes tik tada būtų už ko užsikabinti ir padėtų atvesti prie dingusių merginų.

Teisėtvarkos pareigūnai kreipėsi pagalbos į visuomenę, prašydami pranešti, kas matė pilkos spalvos automobilį „Dodge“.

Policija, socialinių tinklų bendruomenė ir dingusiųjų artimieji laužė galvas, kaip ir kur galėjo dingti be pėdsakų automobilis su dviem merginoms.

Tai, kas nutiko merginoms buvo paslaptis iki lemtingo posūkio…

Mašina pakilo į šešių metrų aukštį ir toliau skrido nemažindama greičio

Gegužės 4 dieną, praėjus beveik 3 savaitėms po merginų dingimo, policija galų gale grįžo prie tos pačios sankryžos apie kurią pasakojo pravažiuojantis ir įvykį matęs sunkvežimio vairuotojas. Bet ir vėlgi – akivaizdžių avarijos požymių nebuvo: nei stabdymo pėdsakų, nei sudužusio stiklo šukių, nei nuolaužų. Vienintelis buvo matyti nubrozdinimai ant  betoninio kelkraščio.

Bet policininkai, itin atidžiai ir kruopščiai apžiūrėję vietovę, aptiko baisų dalyką: gana gilioje dauboje, apaugusioje tankiais krūmynais, matėsi sudaužytas pilkos spalvos „Dodge“.

Automobilio salone buvo aptikti jau apirę du kūnai, todėl sunku buvo iš karto nustatyti  jų tapatybes. Bet atlikus ekspertizę paaiškėjo, kad tai dingusių be žinios Stephanie ir Paige palaikai.

Po to ekspertai išsiaiškino, kaip automobilis ten atsidūrė ir kodėl jo net šeši ten buvę pareigūnai negalėjo iš karto atrasti.

Tyrimas parodė kad automobilis lėkė 165 km per valandą greičiu. Užšokusi ant betoninio kelkraščio,  pakilo į šešių metrų aukštį virš žemės ir toliau skrido nemažindama greičio, kol nusileido ant žemės ir rėžėsi į medį. Buvo nustatyta, kad nuo kelkraščio prisilietimo iki susidūrimo su medžiu praėjo vos viena sekundė. Tragedija įvyko akimirksniu. Informacija, gauta iš automobilio kompiuterio parodė, kad vairuotoja nuspaudė stabdžius tik atsitrenkus į betoninį kelkraštį, bet mašina toliau skriejo iš inercijos. O tai ir paaiškino, kodėl nebuvo stabdymo žymių.

Susidūrus su medžiu, mašinos variklis išskriejo lauk, o akumuliatorius lūžo pusiau. Todėl mašinoje akimirksniu išsijungė visi elektronikos prietaisai. Taip pat žibintai. Mašina atsidūrė dauboje, apaugusioje tankiais krūmais ir apie 45 metrus nuo gatvės. Todėl jos neįmanoma buvo pamatyti per tankius krūmynus net ir dienos šviesoje. Juo labiau, kad avarija įvyko naktį, todėl policininkai ir negalėjo jos rasti.

Ekspertai nustatė, kad merginų žūties priežastis – alkoholis ir per didelis greitis. Tyrėjai išsiaiškino, kas iki avarijos merginos nusipirko 12 butelių alaus, kurio dalis buvo rasta automobilyje.

Bet žuvusių merginų artimieji ir draugai peikė policininkus, sakė, jei jie visi būtų išlipę iš savo mašinų ir atidžiai apžiūrėję sunkvežimio vairuotojo nurodytą vietą, būtų aptikę merginas tą pačią naktį ir gal būt būtų buvę galima jas išgelbėti. Juk tą naktį į įvykio vietą sulėkė net 10 gelbėjimo mašinų: keli policininkų ekipažai, ugniagesiai, medikai, kurie prabuvo įvykio vietoje vos aštuonias minutes.

Savo ruožtu teisėsaugos pareigūnai pareiškė, kad jie paliko įvykio vietą, nes nebuvo pastebėta jokių avarijos pėdsakų. Be to, ne tik tankūs krūmai dengė įvykio vietą, bet ir buvo išsijungusi elektronika, žibintai, todėl neįmanoma buvo ką nors pamatyti.

Bet taip ir liko neaišku, kodėl policininkai neatvyko kitos dienos rytą po pranešimo apie šį įvykį.

Vienas iš merginos tėvų pasakė, kad jei būtų likęs bent vienas policininkų ekipažas ir atidžiai apžiūrėję vietovę, tai galėjo rasti automobilį dar tą pačią naktį. Bet nei vienas jų neliko.

Taip pat artimieji tikisi, kad policijos departamento vadovybė padarys išvadas iš tos istorijos. Ir bus imtasi priemonių, kad kiekvienam skambučiui į 911 būtų skirtas vienodai deramas dėmesys. Ir daugiau niekam neteks susidurti su panašiu scenarijumi. „Blogiausia tai, kad mes nežinome, gal jos buvo dar kiek laiko gyvos po avarijos“, – pasakė Paige motina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *