Kategorijos
naujienos

Padavėja netikėtai gavo šimtus dolerių arbatpinigių tą pačią dieną. Netrukus ji pamatė pažįstamą veidą, kuris surengė jai staigmeną

Jessica ir Robert vienas kitą įsimylėjo dar mokykloje. Niekas nenustebo, kai jauna iki ausų įsimylėjusi pora skubėjo sukurti šeimą ir susituokė vos po mokyklos baigimo. Netrukus džiaugsmu ir meile jie galėjo dalintis net su 4 vaikais, apie kuriuos jie svajojo nuo draugystės pradžios.

Jessica ir Robert šeima žavėjosi daugelis. Nors jie nebuvo itin turtingi, jie visada atrodė nepaprastai laimingi. Tačiau gyvenimas kartais būna negailestingas ir smogia iššūkiais visiškai nelauktai. Vos 25-erių Robert buvo diagnozuotas sėklidžių vėžys.

Vėliau tyrimai parodė išplitusias vėžines ląsteles skrandyje ir plaučiuose. Dėl laukiančio agresyvesnio gydymo vyras buvo perkeltas į didesnę ligoninę, nutolusią net 700 kilometrų nuo šeimos namų. Vaikais rūpintis padėjo Jessica ir Robert tėvai, o Jessica negalėjo sau leisti išeiti iš savo darbo restorane.

Padirbėjusi keletą pamainų ji turėjo laisvadienių, kuriuos praleisdavo ilgoje kelionėje pas sergantį vyrą. Šeima laikėsi už paskutinio šiaudo, o finansiškai buvo vis sunkiau ir sunkiau. Jessica sunkumus matė ir jos artimieji bei pažįstami. Viena jų buvo jos buvusi mokytoja, kuri žinojo apie labai sunkią šeimos situaciją ir problemas.

Ji nusprendė kreiptis į vietinio žinių kanalo laidą, kurios kūrėjai nustebina parama ir dovanomis tuos, kam labiausiai to reikia. Ši laida pasižymi tuo, kad pagalbą jie suteikia siurprizo forma. Jie nusiuntė keletą žmonių, kurie nieko nenutuokiančiai Jessica vienas po kito paliktų labai didelius arbatpinigius.

Netrukus per valandą mergina gavo per 2 000 dolerių. Ji akivaizdžiai buvo sutrikusi ir nežinojo, kodėl tą dieną žmonės buvo tokie dosnūs. Tačiau įėjus žurnalistei su video kameromis visa tiesa išaiškėjo. Jessica pamatė savo buvusią mokytoją, kuri slypėjo už viso šito plano ir puolė jai į glėbį. Tą dieną buvo išlieta daug ašarų, o ore tvyrojo didelis dėkingumas.

Tačiau dovanos sunkumų palaužtai šeimai čia nesibaigė. Netrukus Jessica gavo dar 10 000 dolerių paramą ir naują automobilį. Niekas nė negalėjo suprasti, kiek daug tai reiškė merginai ir jos vyrui. Robert tuo metu labiausiai ir reikėjo šeimos šalia, nes jo gydymo baigtis buvo labai neprognozuojama.

Šis finansinis palaikymas lėmė tai, kad Jessica su vaikais galėjo praleisti ilgiau laiko šalia kovą su vėžiu pralaiminčio vyro ir tėvo. Robert, deja, tą kovą po poros mėnesių pralaimėjo, tačiau jis buvo apsuptas šeimos ir mylimiausių vaikų savo paskutinėmis gyvenimo akimirkomis.

Be tėvo likusi šeima ir toliau sulaukė didelio visuomenės palaikymo, nes po Robert mirties pačiai Jessica ir jos vyriausiai dukrai buvo atrastos medicininės problemos. Laimei, šiandien vaikai ir jauna našlė gyveną pakankamai laimingą gyvenimą.

Galima teigti, kad be didelio nepažįstamųjų palaikymo ši šeima būtų nugrimzdusi į dar didesnį sunkumų liūną, tačiau žmonių gerumas dar kartą įrodė, kad stebuklai egzistuoja.

Įsimintinos siurprizo akimirkos video įraše:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *